Зацікавлений Мельник не поспішає відбирати у Коліщака речовий ринок і автостоянку

Господарський суд Хмельницької області залишив без розгляду позовну заяву комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту м. Хмельницький до приватного підприємства – ринок “Ізіда”.

Відповідну ухвалу Феміда винесла 29 квітня, повідомляє Єдиний державний реєстр судових рішень.

Хмельницьке КП клопотало у суду зобов’язати адмінстрацію ринку “Ізіда” підписати акти приймання-передачі майна основних засобів в зв’язку з закінченням терміну дії договору оренди та зобов’язати згаданий ринок повернути майданчики для припаркування автотранспортних засобів та площі під торгівельні місця, які знаходяться на цих майданчиках і розташовані по Львівському шосе.

“Згідно п.5 ст.81 ГПК України передбачено, що господарський суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору, або представник позивача не з’явився на виклик у засідання господарського суду і його нез’явлення перешкоджає вирішенню спору. Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне позов залишити без розгляду відповідно до п.5 ст. 81 ГПК України, оскільки неподання позивачем без поважних причин витребуваних доказів позбавляють суд можливості вирішити спір по суті”, – говориться у судовій ухвалі.

Нагадаємо, що виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення № 28 від 17.01.2013 р. “Про відмову в продовженні терміну дії договору оренди обладнаних майданчиків для припаркування автотранспортних засобів та під торгівлю по Львівському шосе приватному підприємству – ринок “Ізіда”.

За даними Хмельницької міської ради, відповідно до укладеного договору від 07.02.2008 року №1 комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту (далі – КП по ОРМПТ), передано в оренду приватному підприємству – ринок «Ізіда» майданчики для припаркування автотранспортних засобів та під торговельні місця по вул. Львівське шосе строком на 5 років.

Під час проведення перевірки господарської діяльності КП по ОРМПТ встановлено, що розрахунок орендної плати протягом всього терміну оренди здійснювався без врахування коефіцієнту інфляції за попередній місяць.

Це призвело до недоотримання підприємством, за період оренди, доходів в сумі 104,3 тис. гривень. При тому, що протягом 2012 року КП по ОРМПТ було збитковим (розмір збитків за 9 місяців 2012 року становить 154,7 тис.грн.).

У разі здійснення самостійної господарської діяльності на вказаних майданчиках КП по ОРМПТ без збільшення вартості послуг для підприємців має можливість отримати прибуток в розмірі близько 1,4 млн.грн., що покращить фінансовий стан підприємства, виведе його з розряду збиткових та сприятиме збільшенню надходжень до бюджету.

Довідка НГП. За даними Єдиного державного реєстру, ПП “Ринок “Ізіда” очолює син колишнього хмельницького міського голови Сергій Чекман. Також цей ринок належить до сфер впливу хмельницького бізнесмена і екс-голови Хмельницької РДА Віктора Коліщака.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Мельник призначив начальником Богачука – людину Коліщака. значиь про все домовилися

  2. значит они в теме ))Колищак таки мечтает ещё быть мэром города)возможно и возвращение Колищака во власть- хотябы местную)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.