У Хмельницькому підприємці пікетували Господарський суд області – ФОТО, ВІДЕО

Хмельницькі підприємці вимагають Господарський суд області не задовольняти позовні вимоги ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” щодо визнання недійсним рішення сесії Хмельницької міськради про підтримку ініціативи підприємців міського комунального підприємства-ринок “Ранковий” сектор “Бартер”.

З такою ініціативою сьогодні близько 70 підприємців виступили біля суду.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

За словами голови ради профспілки захисту підприємців Хмельницького, депутата міськради Надії Кнець, фактично відбувається рейдерське захоплення земель комунальної власності, на яких розташований ринок за адресою: вулиця Геологів, 13.

“Дьяченко (власник ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” – НГП) і компанія, шляхом підробки документів, зареєстрували право власності на об’єкт нерухомого майна за занижиними цінами”, – пояснила Н.Кнець.

За її словами, немає жодних підстав, аби Господарський суд області скасував рішення сесії міської ради, “оскільки все у межах закону, а прокурор міста не опротистовував це рішення”.

Н.Кнець додала, що міський голова Сергій Мельник підтримує підприємців, а його перший заступник Олександр Вінніков і начальник управління торгівлі Валентина Москалюк зайняли інші позицію, мовляв, міська влада програла всі суди.

Голова первинної профспілковї організації ринок “Ранковий” сектор “Бартер” Олена Ільницька вважає, що міська влада недопрацьовує та здає в судах підприємців.

Разом з тим пані Ільницька наголосила, що після входження “Бартерсервісу” у комунальний ринок “Ранковий”, суттєво збільшилися надходження до бюджету міста.

“Якщо раніше з “Бартерсервісу” надходило 200 тисяч гривень податків, то у структурі ринку сектор “Бартер” дав 3,5 мільйона гривень”, – сказала вона.

[z4cdFtHfQ2g]

Як відомо, 12 грудня 2012 року депутати Хмельницької міськради затвердили рішення щодо підтримки ініціативи підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на міському комунальному підприємстві-ринок “Ранковий” сектор “Бартер” і  на період до завершення розгляду справ у судах всіх інстанцій та прийняття остаточного рішення по місцевій ініціативі Хмельницькою міською радою доручити міському комунальному підприємству ринок “Ранковий” сектор “Бартер” здійснювати свою господарську діяльність на території ринку на вул.Геологів,13.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 4

 1. Якщо раніше з “Бартерсервісу” надходило 200 тисяч гривень податків, то у структурі ринку сектор “Бартер” дав 3,5 мільйона гривень”, – сказала вона.

  Так то воно так. Але розподіл прибутку після сплати податків та інших зборів міська рада використала наступним чином: 80% на розвиток підприємства, 20% на премії працівникам. Тобто до 2 лямів грн. пішло на розвиток(пару лампочок, пару метрів кабелю, один-два стовби встановили, яму залатали) і все кошти на розвиток освоєнні. Добре якщо декілька сотен тисяч використали, а інше на кішеню. а премія сину Кнець та ще чиїмось протеже пішла. То добре для міста, чи тим хто “блудняк” замутив?

  • Мельник – криса, по-любе в долі разом з Кнець.
   обоє моломолинецькі, живуть на грошах підприємців..

 2. Н.Кнець додала, що міський голова Сергій Мельник підтримує підприємців, а його перший заступник Олександр Вінніков і начальник управління торгівлі Валентина Москалюк зайняли інші позицію, мовляв, міська влада програла всі суди.

  То хто кому Рабиновичь?

  • це все одно що моя голова мене слухає, а от рука з ногою весь йдуть не туди

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.