Бродський відмовив Ядусі у збільшенні зборів з підприємців

Голова Держпідприємництва Михайло Бродський не погодив проект розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації «Про регулювання розмірів плати за послуги, що надаються у торговельних об’єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів».

Як повідомляє прес-служба відомства Бродського, зазначений проект розпорядження передбачає збільшити граничні розміри плати за окремі послуги, що надаються у торговельних об’єктах та на ринках в середньому на 238,7 %.

При цьому Хмельницькою ОДА не обґрунтовала необхідність настільки значного збільшення вартості зазначених послуг та не наведено механізм розрахунку тарифів, що ставить під сумнів їх економічну обґрунтованість.

Прийняття розпорядження може мати суттєвий вплив на суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у торговельних об’єктах та на ринках.

Однак Хмельницькою облдержадміністрацією не оцінено розмір витрат, яких зазнають споживачі послуг внаслідок такого суттєвого збільшення тарифів, кажуть у  Держпідприємництві.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.