Підприємці Хмельницького не готові до “шокової терепії” Азарова

Підприємці Хмельницького в шоці від нових «касових» рішень влади і сподіваються, що ініціатива Кабміну, яку Уряд планує ввести з січня 2014 року, не буде впроваджена.

Про це народному депутату України (фракція «Батьківщина») Олександру Бригинцю поскаржилися місцеві підприємці, пише сайт “За Київ”.

Відповідно до нововведень, підприємців хочуть змусити купити касовий апарат іншої конструкції ціною близько 4 тис. грн. і щомісяця платити по 130 грн. за обслуговування цього апарату. Але найгірше те, що ці апарати передаватимуть інформацію про всі операції підприємця у приватну компанію.

Передана приватним фірмам інформація дає повне уявлення про бізнес, який веде підприємець: скільки чого і за якою ціною було продано. Більше того, така інформація дає більші можливості для розвитку різних форм рекету, адже тіньові структури матимуть інформацію не лише про доходи того чи іншого підприємця, але й про прибуток та рентабельність його бізнесу», – пояснив О.Бригинець.

Нардеп переповів, що підприємці готові платити великі гроші і за апарати, і за їх обслуговування, хоч це і не європейська практика, але вкрай бояться того, що їхній бізнес контролюватимуть приватні компанії.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.