Проміжні вибори відбулися спокійно, але не без порушень – облКВУ

Проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район) відбулися спокійно, але не без порушень.

Про це НГП повідомив голова Хмельницького обласного осередку Комітету виборців України Юрій Ануфрієв.

“Порушення виборчого закону були зафіксовані на окремих дільницях. Зокрема, виборці демонстрували заповнені бюлетені спостерігачам деяких кандидатів, працівники сільських рад у день голосування були присутні на дільницях. Найбільше, що впадає у вічі –  у населених пунктах, де голосували на дому, видавали забагато бюлетенів”, – сказав він.

Ю.Ануфрієв вважає, що перераховані порушення впливали до моменту виборів і виборців заздалегідь зобов’язали так поступати.

“Звідси добре прослідковується, хто з кандидатів мав доступ до електорату та здатність вплинути на їхнє волевиявлення різним шляхом. Я не виключаю, що був застосований й адміністративний ресурс”, – наголосив керівник облКВУ.

Разом з тим Юрія Ануфрієва не здивувала низька явка виборців. За даними голови Волочиської районної виборчої комісії Валентини Войціцької, підсумкове волевиявлення становить 37,95% або 8447 виборців.

“Абсолютно прогнозоване відвідування виборчих дільниць. По-перше, вплинули погодні умови: на вулицях було морозно і слизька дорога. По-друге, самі виборці проходно ставляться до виборів. Їх заполонила зневіра. Взагалі вибори до обласної ради – не дуже цікаві, оскільки цих виборців більше хвилюють місцеві та парламентські вибори”, – переконаний  Ю.Ануфрієв.

Участь у довиборах брало 7 кандидатів: тимчасово непрацюючий Андрій Кухта (Українська партія “Єдність”), тимчасово непрацююча Олена Шабаліна (Партія української молоді), заступник начальника відділу ДП “Хмельницькстандартметрологія” Людмила Носачова (Українська партія “Зелена планета”), в.о. головного лікаря центральної Волочиської центральної районної лікарні Віктор Чубар (Партія регіонів), приватний підприємець Володимир Клімов (“УДАР”), начальник служби безпеки ТОВ “Агротек-ХПП” Ігор Войтович (КПУ) і депутат Хмельницької міськради Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Симчишин.

/p

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.