Регіонали виграли проміжні вибори депутатів місцевих рад на Хмельниччині

У Теофіпольському районі на проміжних виборах депутатів до районної ради, що пройшли 17 листопада, перемогли кандидати від Партії регіонів.

Як повідомляє прес-служба обласної ПР, у виборчому окрузі №5 (с. Малий Лазучин, с. Великий Лазучин) перемогу здобув перший заступник голови Теофіпольської райдержадміністрації Петро Вільшинський з результатом 76,25% голосів.

Інший регіонал, керівник СТОВ “Селянське об’єднання “Агропартнер” Леонід Стецюк  у виборчому окрузі № 9 (с. Гальченці, с. Єлизаветпіль, с. Новоіванівка, с. Червоний Случ) набрав 90,48% голосів.

За кандидатів від ВО “Свобода” (партія “Батьківщина” підтримувала свободівців і не висувала своїх кандидатів – НГП) Сергія Францішкевича (виборчий округ № 5) і Володимира Дисенка (виборчий округ № 9), проголосувало, відповідно, 22,41% та 5,93% виборців.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 19

 1. пакращення накрило Теофіпольський район.

 2. Самі винні! Треба було не свободівців висувати, а простих авторитетних людей! А так ригоанали знов всіх купили!

  • то Батьківщина висувала простих авторитетних в 2010 році, вони всі пішли в регіони.

  • Брехні не треба говорити, спитайте в людей хто більше добрих справ зробив в Лазучині, Петро Вільшинський чи опозиційний кандидат. Всі вам скажуть, що Вільшинський конкретними справами допомагає людям, а не так як представники опозиції, тільки обливають брудом опонентів. Допомоги людям ніякої, а самі на дорогих німецьких автівках їздять.

 3. Хто б сумнівався!

 4. не вірю, що регіонали можуть виграти чесно. По-любому сфальсифікували, купили і намалювали результат. Шулери і наперсточники ніколи не будуть в пошані.

 5. Да. опозиция не сумела организовать выборы. Всего два округа. Чем таким были заняты? Где партийцы? Где лидеры? Портфели делят? Вот вам и опозиция.

 6. Молодці регіонали, спрацювали гарно, хто свободі заважав

 7. С.О., просто люди професійно роблять свою справу, виконують обіцянки, а не сидять на сайтах і не плещуть ЯЗИКАМИ, ПОЛИВАЮЧИ ІНШИХ БРУДОМ… робили б роботу – мали результат. а за купівлю – власними очима бачила як “кандидати-свободівці” бігали за людьми і купляли собі ті нещасні декілька відсотків!!!!

  • Які нафіг обіцянки виконані?
   Такого піпєца не було з часів 90-х.
   Скоро новий сніг випаде , а об’їзна дорога вся в ямах.

 8. Впевнена перемога це наводить на думку, що люди почали думати!

  • Країна в ямі. Хто може вірити цим бреханм з регіонів. є такий анекдот – геї як вони як регіонали, серед моїх знайомих їх нема жодного, але вони існують

 9. Про яку фальсифікацію йде мова кандидати від Партії Регіонів це достойні кандидати!!!! Хто має якесь поняття по вибори , то таке б не написав. Результат 90% і 76% сфальсифікувати не можливо. Перш за все Свобода не має достойних кандидатів!!! Це основна іх проблема ,проте вони не роблять висновки , а тільки вміють брудом обливати!!!!

 10. Результат виборів показав хто працює за того й люди голосують.

 11. Яка в жопу знову фальсифікація!, напевне в любому селі люди один одного добре знають і розуміють за кого голосувати!

 12. Опозиція знову звинувачує безпідставно, їхні представники були вкомісії, а також спостерігачі, щось ніяких порушень не зафіксували.

 13. Регіонали ніколи не виграють чесно.
  Люди все бачать і розуміють.
  Регіонали завжди брешуть, купляють голоси, роблять каруселі і фальсифікують.
  В Теофіпольському районі я бачив як вони роблять вибори – каруселі і підкуп в кожному селі.

 14. Закоренілі стереотипники! Ти йому кілка на голові теши, а він буде кричати підкуп, фальсифікація!. Все! подія відбулася, перемогли регіонали! Чухайте, панове , там де не свербить! Робити щось треба, а не язиками чесати!!!

 15. Назвіть, які конкретні справи роблять регіонали?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.