За січень спад промисловісті Хмельниччини становив 15,2%

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня 2013р. у порівнянні з січнем 2012р. зменшилися на 15,2% (в Україні мінус 3,2%%).

Як зазначили у Головному управлінні статистики в області, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів випуск продукції порівняно з січнем 2012р. зменшився на 28%.

На підприємствах переробної промисловості в січні 2013р. проти відповідного місяця минулого року виробництво продукції скоротилось на 1,6%, у т.ч. у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 9,1%, машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – на 3,6%.

Поряд із цим одержано приріст продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (74,9%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (48,7%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (17,9%), виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (14,3%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (11%).

За січень 2013р. вироблено 757 млн.кВт.год електроенергії, що на 684 млн.кВт.год (або на 47,5%) менше, ніж за січень 2012р.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.