Ректор ХУУПу Омельчук: у Міносвіти претензій до вишу немає – ВІДЕО

Ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук спростував інофрмацію, яку поширив колишній проректор з наукової роботи Хмельницького університету управління та права, доктор юридичних наук, професор Руслан Стефанчук стосовно зменшення ліцінзіаційних умов за спеціальністю “правознавство”.

Про це сьогодні він повідомив на прес-конференції в університеті.

Олег Омельчук. Фото Віталія Тараненка

“Цей документ, який висвітлений в Інтернеті, не є офіційним документом, який викладений на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Тому ми не можемо на нього офіційно посилатися”, – вважає він.

Разом з тим, керівництво вишу звернулося із запитом до Міносвіти надати копію такого документу. У разі зменшення Міносвітом квоти на набір студентів на 2013 рік, пан Омельчук має намір направити повторний акредитаційний лист про збільшення обсягу ліцензування.

[J0TbLDPDlq0]

Водночас О.Омельчук заявив, що профільне міністерство немає претензій до його вишу.

“З 22 до 24 листопада минулого року в університеті працювала комісія від Міністерства освіти і науки України, яка перевіряла дотриманння ліцензійних вимог щодо підготовки бакалаврів та спеціалістів на юридичному факультеті. Згідно з висновками комісії, повністю усі критерії, кадрового, матеріально-технічного, методичного і всіх видів забезпечення, що пред’являються всіма акредитаційними і ліцензійними вимогами, в універвитеті дотримані. Також у висновках зазнчаено, що ліцензований обсяг підтверджений тому університет заслуговує на акредитацію у повній мірі”, – наголосив він.

[ANW8ZuyyN4s]

Ректор ХУУПу зауважив, що 27 грудня 2012 року Акредитаційна комісія провела акредитацію університету.

Окремо ректор Олег Омельчук прокоментував тезу професора Стефанчука щодо того, що університет покинуло близько п’яти доцентів, натякнувши, що пан професор у цю кількість зарахував свою викладацьку родину, яка переїхала до Києва.

[1JhqyKOfuKI]

Як повідомляв НГП,  колишній проректор з наукової роботи Хмельницького університету управління та права, доктор юридичних наук, професор Руслан Стефанчук зазначив, що цього року за рішенням Акредитаційної комісії, суттєво скорочена кількість студентів за спеціальністю “правознавство”.

“Раніше квота за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра для правознавства становила 130 (денна форма) і 100 (заочна). Зараз для бакалаврів визначили пропорцію 50 і 30 – майже втричі менше, а для спеціалістів – 50 і 30, коли було 100. На моє глибоке переконання сьогодні триває знищення університету! І я, як випускник цього навчального закладу, для якого це є рідною Alma mater, не можу на це спокійно дивитись. Адже, коли умовно у вузі навчається майже 500 студентів у рік, а їх кількість зменшують до ледь більше 100 осіб, то зрозуміло, що для студентів та викладачів це серйозний дзвіночок шукати інше місце. А що таке університет без викладача та студента?”, – пояснив він.

З "Фейсбуку" Руслана Стефанчука

Стефанчук додав, що “тільки за останній рік з вишу пішло десь п’ять докторів та кандидатів наук”.

Довідка НГП. Хмельницький університет управління та права – вищий державний навчальний заклад, який створено постановою Кабінету Міністрів України № 606 від 4 серпня 1995 року. Заснований у 1992 році і є комунальною власністю Хмельницької обласної ради.

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.