ВАСУ поставив крапку у справі колишнього мера Нетішина

Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволені касаційної скарги колишньому міському голові Нетішина Ользі Омельчук на поновлення її на займану посаду.

Про це НГП повідомила самі пані Омельчук, зіславшись на рішення ВАСУ від 4 червня.

На її думку, Феміда допустилася великої помилки, коли на попередньому судовому засіданні прийняла ухвалу про відмову в касації.

“У судовій ухвалі майже відсутні пояснення. Лише перераховані рішення попередніх судових інстанцій – Вінницького апеляційного адміністративного суду та Славутського міськрайонного суду. Суд також не виявив бажання викликати мене на слухання справи”, – сказала О.Омельчук.

Екс-мер зауважила, що наразі розглядає можливість встановити справедливість у Європейському суді з прав людини, куди планує спрямувати всі необхідні документи.

Як повідомляв НГП, 13 березня 2012 року більшість депутатів Нетішинської міської ради проголосувала за висловлення недовіри міському голові О.Омельчук.

Також депутати міськради направили звернення до Верховної Ради України щодо проведення позачергових виборів міського голови.

Тоді О.Омельчук зазначила, що за недовіру нетішинському меру проголосувало 26 депутатів.

“Математика дуже проста і зрозуміла не лише юристам: у Нетішинській міській раді 40 депутатів плюс міський голова. Необхідна кількість голосів для відставки мера дві третини – 27,33, тобто 28 голосів”, – заявила вона.

Протягом минулого року Славутський міськрайонний суд і Вінницький апеляційний адміністративний суд відмовили пані Омельчук у задоволені вимог – повернути її у крісло мера Нетішина.

Довідково. О.Омельчук була обрана мером Нетішина у жовтні 2010 року. На виборну посаду її підтримала партія «Фронт Змін».

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.