Ксенжук — нелегітимний голова “Фронту Змін”

Фото Віталія Тараненка

Олександр Степанович Ксенжук, який продовжує називати себе головою обласної організації “Фронт Змін”, “прогорів” на ошуканстві. На партійній конференції 26 січня він вів в оману, щонайменше, три категорії людей: журналістів, однопартійців та голову окружної виборчої комісії. 

Все почалося з того, що О.Ксенжук надіслав офіційне повідомлення голові ОВК Миколі Букацькому від 24 січня цього року, зазначивши, що “Фронт Змін” має намір висувати кандидата на проміжні вибори до обласної ради. Запрошення подавалося від імені голови обласної організації ФЗ.

Через два дні на партконференції Олександр Степанович не лише виступав у ролі ведучого, а й впливав на кінцевий результат голосування. Саме він, як голова ФЗ, запропонував кандидатом у депутати облради Дмитра Беспалова, якого у результаті підтримали всі делегати конференції. Це підтверджує відеоролик з цього заходу.

[J5gquwKZIbo]

Як з’ясувалося згодом, пан Ксенжук не мав юридичних підстав навіть в усній формі заїкнутися про партійне головування, оскільки не був керівником обласного осередку “Фронту Змін”. Справа в тому, що на час парламентських виборів, він, очоливши штаб Об’єднаної опозиції, зрікся булави “Фронту Змін”. Виконуючою обов’язків було обрано Тетяну Зайцеву.

Мабуть, О.Ксенжук свято вірив, що його 90 місце у виборчих списках ОО до Верховної Ради, є прохідним, а тому не поспішав відновлювати статус голови облорганізації. Коли ж настав час “Х”, фортуна показала останньому неприємний жест.

Завдяки Закону України “Про доступ до публічної інформації” пана Ксенжука вдалося вивести на чисту воду. “Згідно матеріалів реєстраційної справи, станом на 26.01.2013 виконуючою обов’язків голови Хмельницької обласної організації Політичної партії «Фронт змін» є Зайцева Тетяна Петрівна. Одночасно повідомляємо, що 28.01.2013 до реєстраційної служби Головного управління юстиції надійшли документи щодо обрання головою обласної організації партії Ксенжука Олександра Степановича (згідно рішення Ради Хмельницької обласної організації Політичної партії «Фронт змін» від 25.12.2012 року). Станом на 01.02.2013 рішення про взяття до відома даної інформації не прийнято, оскільки триває правова експертиза поданих документів”, — повідомила начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції в області Оксана Мустафіна у відповідь на запит.

Та й цим випадком не вичерпується страшне перо не в гусака. Виявляється, що київське керівництво “Фронту Змін” знаходиться у недовірливих взаєминах з керівництвом Хмельницької облорганізації. Арсеній Яценюк забрав партійну печатку у Ксенжука і компанії, звівши роль останніх до весільного генерала.

Loading...
Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 21

 1. Якась комедія з цим Ксенжуком, хай би вже йшов добатькі в комуністичну партію, там більш довірливі відносини. ніж з Яценюком.

 2. Рагулі!

 3. Мабуть, подумав, що після парламентських виборів його “фронтові” повноваження повернуться йому автоматично

 4. Тараненко отличается “пальбой по раненым”

 5. ну не голова так сделает так что снова вернётся на посаду
  это всё мелочь
  не мелочь то что он аферист))и авантюрист

 6. Тараненко юридично безграмотна особа !
  Перед тим як писати чергову замовну статтю на прохання мера міста , хоча б порадився з фахівцями юристами.
  Особа , в даному випадку голова обл.організації партії вважається призначеною з дати прийняття відповідного рішення керівним органом партії , а не з дати внесення відповідних змін в місцевому управлінні юстиції.

  • Ні тут мер нідочого, є в нас захисники землі української та народу які приклали трохи зусиль. А справді байбак тараненко перед викидом зливної інформації міг би почитати статут, де чітко зазначенно внутрішній порядок обрання голови. Ця інфа Тараненка жовтою блевотіною тхне

 7. Тараненко, а чого б тобі не написати ось тут на порталі про тендер Мельника – Чернілівку, про розкрадені кошти, про шахрайські дії з боку міської ради щодо призначень ним на посади за хабарі ????

 8. а стосовно печатки, просто несамовита брехня. Я б намісті Ксенжука вже давно притягнув цього тараненко до відповідальності за наклепи . Подав би позоовну заяву до суду. Щось ти Тараненко зовсім страх загубив, чи сподіваешся на захист від влади, на яку працюєш ?

 9. смішно до сліз

 10. справді смішно

 11. кому потрібен цей Ксенжук?

 12. вот!!сперва Кому нужен Ксенжук-та особо никому
  не та птица!
  значит заказуха чистая..хотя сам Ксенжук не супер классный чувак
  но то такое…унас в этой сфере все в большей мере говнюки)
  чё вы на парня налетели?)))
  он хочет быть Дейнекой или там ещё какимто типа Мустафой Найемом в нашем городе!))

  ну пусть пробует!пишет! опыта наберается))раз влез в эту нишу

  совет ему
  если влез то при и дальше -только будь внимателен( если работаешь на тех или иных-если что сдадут тебя с потрохами и защищать не будут)ты пешка и винт в игре(если ты таки работаешь на тех или иных)
  если соскучишь..то заброс это дело или рви в киев))
  бо в таком деле либо вынесут …
  либо выведут в места…

  так шо думай и будь мудрым

  • Печатка Фронту(обласної орг.) завжди була в центральному офісі. Вигідно Свободі, тому що нажаль, але це правда, з Ксенжуком більш менш Фронт та партійці існували, більшість це Ксенжука знайомі. Висновок: скомпрометувати Ксенжука, щоб його у Фронті не було, щоб відпала навіть мінімальна діяльність, вигідна Свободі. і перебрати на себе частину електорату.

 13. Електорат фронту – це особистий рейтинг Яценюка.

 14. Як же партійці існували із Ксенжуком? якщо всі депутати, що прийшли до міської ради від фронту змін, вийшли з його партіїї. Що це pf керівник місцевої організації, що його використали, пройшли в раду і покинули???

 15. дурники ви всі. А Ксенжук розумний і трудолюбивий політик.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.