На кінець 2012 року борги за комуналку Хмельниччини сягають 112 млн. грн

На кінець грудня минулого року заборгованість населення Хмельниччини за житлово-комунальні послуги становила 112,6 млн.грн., що на 11,1% більше, ніж на початок місяця.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, найбільш суттєво вона зросла в Кам’янець-Подільському, Дунаєвецькому та Славутському районах (відповідно в 3,2, 2,1 та 1,7 раза).

Середній термін заборгованості населення за всі послуги становив 1,7 місяця, в той же час у грудні мали борг за три місяці та більше: за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 14,7% власників особових рахунків, вивезення побутових відходів – 14,4%, централізоване опалення і гаряче водопостачання – 10,7%, централізоване водопостачання та водовідведення – 10,1%, газопостачання – 4,1%

Упродовж 2012р. населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 775,2 млн.грн. (98,6% нарахованих за цей період сум).

Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в Летичівському (108,8%) та Деражнянському (103,1%) районах, найнижчий – у Волочиському, Дунаєвецькому районах, м.Нетішині та Полонському районі (95,5–97%).

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.