У небі Кам’янця-Подільського зіграють барабанний концерт

І це ще одна із причин завітати на небачене досі дійство. Барабанний концерт лунатиме з неба, точніше – із повітряних куль, де перебуватимуть відважні музиканти. Досі у нашій країні такого ще не було!

Повітряне шоу-концерт відбуватиметься у рамках святкування 230-ліття повітроплавання в Україні та IV ОктоберФесту. За задумом організаторів, 11 жовтня в корзинах повітряних куль, зв’язаних трійками, підніметься етно-музичний колектив із Запоріжжя. Музиканти гурту «БарабанЗА»  будуть  із барабанами джембе та іншими етнічними музичними інструментами. Над центром старовинного міста лунатимуть запальні ритми і пісні урожаю.

Оркестр буде добре видно й чути не лише усім учасникам фестивалю, але й багатьом містянам. Загалом,  великий благодійний вуличний фестиваль «Єднання»  триватиме в Кам’янці з 11 по 12 жовтня. У його ході музиканти гратимуть, будуть проводити майстер-класи для дітей та дорослих, а також  допомагатим збирати кошти для постраждалих в ході АТО. Ідея зіграти концерт в піднебессі виникла спільно з повітроплавцями.

За словами В’ячеслава Гардашника, віце-президент федерації повітроплавців України, польоти над Кам’янець-Подільським завжди особливі, тому що літати дозволено прямо над містом. Барабанний оркестр серед хмар стане родзинкою благодійного фестивалю, на який очікується приїзд багатьох гостей. Буде цікаво, весело і…гучно.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.