Чи підуть хмельничани на вибори?

“Незалежний громадський портал” запитав мешканців Хмельницького, чи збираються вони голосувати на виборах до Верховної Ради 26 жовтня.

Більшість опитаних городян відповіли, що підуть на вибори. Лише одиниці пояснили, що мають таке бажання, але не мають можливості. На жаль, багато хмельничан не побажали опинитися в кадрі. Можливо, тому, що не дуже довіряють опитуванням напередодні дня голосування. Більшість з тих, з ким ми поспілкувались, запитували за кого ми порадимо голосувати чи за кого ми голосуватимемо.

«Журналісти не займаються агітацією. Ми повинні бути об’єктивні і незалежні. Тому не можемо вам сказати за кого голосуватимемо», – лише таке пояснення дещо розвіювало недовіру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Гриценко “Громадянська позиція”№27 Нікому незручний чесний полковник.Красти не дає спокійно,домовлятись не дає,схеми викриває і оголошує..Що робити,всі громадські і негромадські рухи ,під лупою,роздивились повний склад партії,чисто,жодної притензії..Лишається полковник,полковник блін,хоч би генерала собі дав,ні полковник..Весь компромат ,який чипляли,чогось не чипляється,полковник валить в прокуратуру і вимагає розслідувати факт його порушень,порушень нема…Але ж заважає Гриценко,заважа є і правим,і лівим,і центровим,такий Гриценко,та ще з партією,робить безкорисним саме перебування у корита…Але чого Громадянська Позиція балансує на межі 5%?Невже суспільству теж непотрібні чесні політики?Чи то результат відсутності ТБ реклами?Ну нема у неолігархічної партії міліонів доларів на ТБ рекламу,за неї прийдеться відробляти,і не на користь телеглядачив.Подумайте ,переглядаючи рекламу,в проференції кому надалі вони вилізуть

  2. голосуй за фарион (свободу) будет член стоять трубой

  3. Эти ваши / быдло – выборы / не что иное – как горькие слезы по навсегда потерянному , теперь уже , Российскому Крыму и Новороссии .Бычье ,польско-итальянские жопоподтиратели – вешайтесь уроды !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.