Депутати Кам’янець-Подільської міськради просять землю в Міноборони

Сьогодні в Кам’янці-Подільському під час позачергової сесії міськради депутати ухвалили чергове звернення до Кабінету Міністрів України щодо передачі земель військових містечок Міністерства оборони до комунальної власності міста.

Як заявляють народні обранці деякі об’єкти розташовані в центральній частині міста та знаходяться в аварійному стані. Однак головним аргументом для передачі земель місту є намір влади виділити їх учасникам АТО для будівництва індивідуального житла.

“Кам’янець-Подільською міською радою вже виділено для цих потреб 20 земельних ділянок. На жаль, більше вільної землі придатної для зазначених цілей в міста немає.”, – йдеться у звернення.

Загалом, депутати міськради просять Кабмін передати у власність міста 97,56 га землі. Зі звернення випливає, що земельні ділянки будуть використані “виключно для забезпечення військовослужбовців, які приймають участь в АТО”.

Нагадаємо, що влада Кам’янця неодноразово зверталась з клопотанням щодо передачі цих об’єктів та земель до комунальної власності, але це не давало позитивних результатів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. на жаль потрібно завчасно повідомити міністра оборони, кому цю землю мають виділити, бо остафійчучці аж три земельні участки по вул.. Вишневій зайшло. В якому АТО вона заслужила?

  2. ой, я й забула, в неї АТО в ОВК. Їй треба валодю в депутати протягнути….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.