На Хмельниччині зафіксовано поодинокі випадки винесення бюлетенів і голосування за двох – ОПОРА

За даними Громадянської мережі ОПОРА, факт винесення бюлетеня зафіксовано на дільниці № 681346, розташованій у приміщенні навчально-виховного комплексу №9 в Кам’янці-Подільському. Виборець бюлетень розірвав. Акт про зіпсовані блетені комісія склала й на дільниці № 681368 в Кам’янці-Подільському: виборець у стані алкогольного сп’яніння, обурившись відсутністю графи «проти всіх» порвав обидва отримані бюлетені.

На дільниці № 681448 у мікрорайоні Хмельницького Лезневе (перший корпус Хмельницької школи № 13) зафіксовано факт видання в одні руки чотирьох бюлетенів.

Спостерігачі повідомили, що одному з виборців, який прийшов на дільницю із двома паспортами, видали два комплекти бюлетенів – для голосування по загальнодержавному багатомандатному округу та для голосування за кандидатів у одномандатному виборчому окрузі № 188. Про порушення частини 2 статті 3 Закону «Про вибори народних депутатів України» складено акт.

Нагадаємо, що кожний виборець, згідно цієї статті має право лише одного голосу по загальнодержавному багатомандатному і одномандатному виборчих округах.

Втім, такі випадки на Хмельниччині, відмічають в ОПОРІ, є поодинокими і в загрозливу тенденцію не переросли.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.