У 191 окрузі гаряче – до 200 тризубівців готуються відстоювати всю ніч чесність виборів

У 191 виборчому окрузі (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони) близько 200 членів об’єднання “Тризуб” готуються відстоювати всю ніч чесність виборів.

starokonstantinov-2009-1

Як розповів НГП полковник ВО “Тризуб” імені Степана Бандери Євген Філь, його активісти близько двох останніх тижнів їздили округом і розповідали виборцям, чому не варто знову голосувати за мажоритарника Віктора Бондаря. Зокрема, говорили про голосування за антинародні закони 16 січня.

“Наша робота не пройшла марно. Сьогодні є підстави стверджувати, що колишній регіонал Бондар ризикує не пройти до парламенту. Тому слід об’єднати всі сили націонал-демократичних кандидатів у нардепи, щоб забезпечити чесний підрахунок голосів. Переконаний, що в людей узяв гору здоровий глузд і вони не голосували за кандидата, який завтра може продатися у Верховній Раді. Це у 2012 році довів Бондар, якого люди обрали самовисуванцем, а він перебіг до фракції Партії регіонів”, – наголосив Євген Філь.

Він не розкрив конкретних планів щодо супротиву, але не виключає розвитку подій із наполягання громадськості на повторному перерахунку голосів ОВК (Старокостянтинів) у разі мінімального відриву Бондаря від найближчого конкурента.

Крім цього, за даними Філя, протягом дня голосування з боку представників кандидата у нардепи Бондаря активісти з “Тризубу” фіксували спроби підкупу виборців.

Як писав НГП, сьогодні у Старосинявському районі на дільниці №680971 (с.Залісся) – біля виборчої дільниці роздавали гроші за підтримку мажоритарника Вікторя Бондаря. Про це повідомила ВО “Свобода”.

Проте, за інформацією обласної міліції, факт підкупу не підтвердився.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. В Деражнянському районі, напередодні виборів,агітувальники за Віктора Бондаря попередили пенсіонерів і тих людей, хто мешкає делеко від виборчих дільниць, що буде автомобіль, який довезе до виборчої дільниці, а потім додому кожного бажаючого, але за однієї умови: ОБОВ”ЯЗКОВО ГОЛОСУВАТИ ЗА ВІКТОРА БОНДАРЯ. Маразм продовжується?

  2. Люди голосують за кого хочуть, кому довіряють! Хай “тризуб” насамперед доведе, що він кращий Бондаря. А доводити вони можуть лише кулаками, для людей це не аргумент!

    • А ви довіряєте Бондарю? 9 швейцарських годинників купив, ще на 10-й не назбирав. Мільйон доларів готівкою. Хатинка, антикваріат, коштовності… І це все на держслужбі. За скасування незаконного збагачення до Конституційного суду подання підписував? Підписував. Жуйте далі лапшу, що він на окрузі багато робить. Ще більше в кишеню кладе.

  3. А які там були варіанти. Величезний округ з величезними гівн.ками! З першого на “А” починаючи…Головне навчилися кричати і один одного гів.ом поливати. Тепер самі ним вдавилися… До речі, цікаво якщо ось ця стаття є “брудом”http://starkonnb.info/city/oleksandr-afanasyev.html

  4. То чому б Афанасьєву як молодому юристу не подати до суду за наклепи???? Чи все ж таки автор писав правду???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.