У хмельницькій міліції побачили зменшення рівня злочинності

На Хмельниччині у порівнянні з минулим роком поменшало крадіжок, шахрайств, викрадень автотранспорту та зґвалтувань.

Про це розповів заступник начальника УМВС України в Хмельницькій області — начальник кримінальної міліції Віктор Кіс.

Водночас, уточнив полковник міліції, зріс рівень розкриття правопорушень. Сьогодні питома вага розкритих злочинів становить 44,1% проти 34,1% у минулому році.

Крадіжок у поточному році правоохоронці зареєстрували майже на 500 менше — 4 153, тоді як минулоріч у цей самий час мали на обліку 4526 таких злочинів. Хоча цей вид кримінальних правопорушень, як і раніше, становить близько 50% від загальної кількості злочинів, зареєстрованих в області. Шахрайств зафіксовано 479 проти 602 – у 2013 році.

Завдяки оптимізації робочих процесів в поточному році в органах внутрішніх справ Хмельниччини суттєво підвищилась ефективність розкриття розбійних нападів (88,9%), грабежів (47,3%), крадіжок (30,3%), шахрайств (28%), незаконних заволодінь транспортними засобами (66%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Конечно уменьшилась- побили лобовое стекло в машине- милиция прислала ответ, что не видит в этом криминала, только сегодня на базаре кошелек вытянули- че к ним обращаться- тоже ничего не увидят. сидят бумажки перекладывают.

  2. Всі бандити на фронтах….

  3. Ой не смішить мої капці. Це вони стали більше пропивати, а не розкривати. Згвалтування 1.5 року розслідуютьі не можуть розкрити, бо винний – синочок багатого тата.
    Постанову про закриття справи по ДТП суд скасував, так вони опять закритли, а потерпілого не повідомляють, Час йде, може потерпілий стомится скаржитись. а може вже на пенсію вийдуть.
    Хуліган побив ломакою машину, а вони кажуть – не було умислу на хуліганство, а на кримінал щодо пошкодження майна не достатньо розміру. При цьому протокол про дрібне хуліганство не склали. Мяко кажучи – корупція. І це далеко не поодинокі факти. Дармоїди.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.