На Хмельниччині громаді повернуті с/г землі вартістю майже 4 млн. грн

Господарським судом Хмельницької області задоволено позов прокуратури Ізяславського району та визнано незаконними і скасовано розпорядження райдержадміністрації.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, керівництвом РДА було надано дозвіл на розробку землеустрою щодо відведення місцевому громадянину 600 га земель сільськогосподарського призначення вартістю майже 4 млн. гривень для створення фермерського господарства.

За інформацією прокурора району Петра Нікітюка, ці розпорядження підлягали скасуванню, тому що, попри вимоги закону в оренду, надані 8 окремих земельних ділянок, а не єдиний масив однією площею.

Крім того, майбутній фермер не обґрунтував необхідність такої великої площі землі і не мав сільгосптехніки для її обробітку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. У красилівському районі повертати незаконно забрану земельку не потрібно? А для чого!… 1300 га. Що передав арсцикнюк підставним фермерам принесли не поганий урожай. І навіть джип яд усі. Ми жителі району для них бидло. І нові голови красилівськоі рда і рр теж не проти щось вірвати. Красилів у порівнянні із староконстянтиновом виглядає як помийна яма. Виникає питання чому? Дуже просто-у старконі є влада ну принаймі дає вигляд що вона є. У красилові одний блатний футболіст який все знає і вміє (це я в переносному значені) і старенький дідок який нічого не знає і не вміє. Ой ще забув про бабу любу – то ці двоє вище наведенних віддихають

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.