«Подільська палітра» оголошує конкурс юних художників

Образотворчий конкурс на здобуття громадської премії ім. Людмили Мазур «Подільська палітра»  вже став традиційним на Поділлі. Вшануванням пам’яті самобутньої української мисткині, витоки творчості якої коріняться в глибокій національній традиції, є  заснування премії імені Людмили Мазур.

Іменна премія покликана сприяти залученню молоді до національних духовних скарбів, формуванню у неї національної світоглядності. Премія імені Людмили Мазур «Подільська палітра» заснована для відзначення обдарованих дітей в галузі образотворчого мистецтва і присвоюється щорічно, починаючи з 2000 року. Вручається в листопаді до дня народження художниці. Висуватись на премію можуть діти до 18-річного віку, що навчаються в художніх школах, спеціалізованих класах музичних шкіл, загальноосвітніх школах міста,  інших профільних  навчальних закладах.

Конкурс дитячих художніх робіт проводиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 47. На нього подаються відповідно оформлені художні твори різних жанрів та технік з різних видів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Роботи учасників прийматимуться Хмельницьким обласним художнім музеєм  до 30 жовтня (куратор – Галина  Гірник).

Конкурс відбудеться 31 жовтня.

Громадський комітет з присудження премії імені Л. Мазур визначить п’ятьох переможців. Лауреатам премії будуть вручені дипломи загального зразка та цінні подарунки. З 5 листопада 2014 р. роботи переможців будуть представлені у залі музею.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.