Депутати міської ради прийняли популістське звернення

На позачерговій сесії міської ради 8 жовтня депутати вирішили звернутись до Верховної Ради, аби скасувати прийняті 16 вересня 2014 року закони «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» та «Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей».

Ініціатором дійства виступив голова обласного осередку «Батьківщини» Валерій Лесков. Однак узгодити свої дії з юристами, очевидно, не вважав за потрібне.

Проте за результатами проведеної юридичним відділом правової експертизи міська рада не наділена повноваженнями щодо звернень з вимогою скасування законів прийнятих Верховною Радою. Згідно ст.48 Закону України “Про Регламент Верховної Ради України” рішення Верховної ради можуть бути скасовані Верховною Радою до підписання відповідного акту Головою Верховної Ради України.

Згідно ст. 93 Конституції України право законодавчої ініціативи у Верховній Раді належить Президентові України, народним депутатам України та Кабінету Міністрів України.

Враховуючи вищевикладені норми чинного законодавства, міська рада не наділена повноваженнями щодо звернень з вимогою скасування прийнятих Верховною Радою законів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Ці клоуни якісь рішення б для міста прийняли. Їм би тільки землю і приміщення ділити.

  2. Тепер ми побачимо як Мельник, Леськов і ко разом зі своїми близькими дружньо візьмуть зброю і підуть відбивати донбас від терористів.

    • Вони підуть воювати ? Не смішіть. Вони здатні дерибанити і “дрочити” на публіку

  3. Лесков сдал Батьківщину Фронту змін и продолжает сдавать Народному фронту. Шантожом взял место в списке, но бог не даст ему быть нардепом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.