Потреба Хмельницької області у залученні інвестицій становить 7,2 млрд. дол

За інформацією райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад, потреба у залученні інвестицій в економіку Хмельницької області становить майже 7,2 млрд. дол. США.

Про це зазначено у звіті виконання Програми залучення інвестицій в економіку Хмельницької області на 2011-2020 роки ,який буде заслухано на сесії облради 16 жовтня.

У 2013 році на Хмельниччині реалізовувалися три національні проекти. Зокрема, у рамках проекту “Чисте місто” місто Хмельницький увійшло до десятки міст України, в яких будуватимуться комплекси з переробки сміття та побутових відходів. Наразі обрано інвестора для реалізації проекту.

У рамках проекту “Нове життя” 23 травня 2013 року відкрито Хмельницький обласний перинатальний центр на базі обласної лікарні.

У рамках проекту “Відкритий світ” передбачається впровадження комунікаційних технологій у систему середньої освіти. За підсумками І етапу проекту дві школи Хмельниччини отримали новітнє навчальне обладнання, в рамках ІІ етапу проведено “Конкурс 2000 шкіл”, в результаті якого відібрано понад 50 шкіл області.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.