За рік на Хмельниччині прямі іноземні інвестиції скоротилися на 13,4%

Обсяг унесених з початку інвестування в економіку Хмельницької області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 31 грудня 2015 р. становив 166,8 млн.дол. США, що на 13,4% менше порівняно з аналогічною датою минулого року (на 31 грудня 2014 року було 189,2 млн. дол. США).

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у 2015 р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 1,1 млн.дол. та вилучено 4,9 млн. дол. прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Зменшення вартості капіталу становило 18,5 млн.дол. (в основному за рахунок курсової різниці).

Інвестиції надійшли з 43 країн світу. Із країн Європейського Союзу з початку інвестування внесено 154,7 млн.дол. (92,7% загального обсягу акціонерного капіталу), з інших країн світу – 12,1 млн.дол. (7,3%).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Іноземці воліють краще вкладати інвестиції в “дику” Малайзію, ніж у “просунуту” і вільну (в першу чергу – від здорового глузду) Україну. А більшість тих, що вкладені, це раніше вкрадені у нас та в Росії (як інвестиції в будівництво в Сатанові) кошти, які були проведені через Кіпр, Яхве та т.п.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.