У Хмельницькому супермаркет “Сільпо” видає російський товар за український

У Хмельницькому супермаркет “Сільпо” видає російський товар за український.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомляють читачі.

Так, пральний порошок “Ушастый Нянь” на ціннику в “Сільпо” зазначений, як український, однак на упаковці російський штрих код (460..).

порошок

Гель для миття посуду “Ушастый Нянь” на ціннику зазначений? як український, fkt на упаковці російський штрих код (460..).

гель

Крім того, у хмельницькому «Сільпо», як стверджують читачі, MacCoffe є український та сінгапурський, однак обидва вироблені у Росії.

маккофе

маккофе2

Як писав НГП, 21 серпня у Хмельницькому громадські активісти розклеїли в супермаркетах “Сільпо”, що в ТРЦ “Оазисі” та “Таврія В” наліпки з закликом бойкотувати товари окупанта – Російської Федерації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Больше нечем заниматься?Дебилы!

 2. Перед тим, як щось забороняти, запропонуйте альтернативу, яка буде відповідати повністю якістю забороненому. Якщо повністю відмовитись від товарів, що завозять з Росії, то ми з Вами, мої дорогі, повернемось у часи радянського союзу і будемо стояти у довжелезній черзі за ковбасою))). А якщо вітер подує з Росії, то ви дихати перестанете? Не провокуйте, коли це зовсім недоречно і непотрібно.

  • Якщо тобі подобається, як російські танки топчуть українські поля – купуй російське. А всі патріоти купують українське, яке якісніше за російське. І просто підтримують національного виробника.

  • Яка дурниця – черги за ковбасою чи ще за чимось. Невже у нас так багато російських товарів, що їх нічим замінити? А те, що ви вкладаєте гроші в кулі, які стріляють у наших чоловіків? Чи ви думаєте, що вас це не стосується? Що хорошого в російських товарах? Та наші набагато якісніші.

 3. Ну то корміть далі москалів. На Сході хлопці гинуть,а вам Ушастий нянь дуже треба. Війна – це гроші,тому не треба фінансувати ворога. Дану ініціативу повинен підтримати кожен свідомий українець.

 4. Картель» – створений великими торговими мережами в м.Хмельницькому, наносить великі збитки для економічної стабільності і життєдіяльності його громадян, вимиваються кошти зароблені в бюджетній сфері, в важких умовах базарів, надходжень від заробітчан і інших, які могли б не виводитись консолідованими платежами в київські структури, а при правильному підході сплачуватись в місцеві структури доходів і зборів, залишаючись для розподілу на потреби міста і таким чином впливаючи на покращення економічної ситуації в місті, формуючи додаткові кошти для забезпечення його розвитку.
  1. Треба звернути увагу на те, що майже вся промисловість в місті знищена, а майно підприємств продано і перепродано за копійки на базі яких, (і яким чином перепрофілювавши? ) працюють супермаркети, для прикладу -« цех швейної фабрики «Спецодяг» по вул..Зарічанській, 34 продано за 1 млн. 076 тис. грн.. 6454,5 кв.м., ціна за кв.м 171 грн. з патрохами! Далі заводи «Темп»(цех 91тис.грн.)?!, «Нива»?!, «КПО»?!,

 5. Схема етапів картелю.
  1 етап. Знищення промисловості і торгівельної мережі міста(Продторг, Промторг, Госпторг, Ювелірторг, Мясомолторг , Харчопром і т.д.), більше трьохсот магазинів – тисячі робітників вигнані на базар, ринки утворились за кошти самих наближених, тільки ринки сплачують податки в місцевий бюджет.
  2 етап. Створено мережу супермаркетів – які збирають зароблені гроші на базарі робітниками, пенсіонерами, отримані зарплати бюджетниками і вивозять їх з міста, податки і збори сплачують по місцю своєї реєстрації.
  3 етап. Завезення товарів першої необхідності з інших регіонів(хліб, молокопродукти, м’ясопродукти і т.д.).
  Місто не розвивається, а стагнує за відсутністю грошей у бюдженті!

 6. Терміново необхідно гомадянам зверненутись до міської влади з конкретним питанням, що відбулось в місті за роки дикої приватизації, де поділась власність громади, де опинились і з чим лишились жителі міста?

 7. мало.якщо випадково щось трапиться-не журитесь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.