Хмельницький АМК рекомендував органам місцевого самоврядування посилити контроль за перевізниками

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало районним, міським та селищним радам посилити контроль за перевізниками на відповідній території.

Відділення з’ясувало, що більшість перевізників, які здійснюють діяльність на території Хмельницької області, не видають пасажирам квитки на проїзд.

Квиток на проїзд – це документ установленої форми, який підтверджує факт укладення договору на проїзд в автобусі та на перевезення багажу з моменту його придбання.

Крім того, квиток є первинним документом, що підтверджує витрати працівника під час відрядження. Працівник має право на відшкодування витрат на проїзд, якщо подасть до бухгалтерії квиток з відповідного маршруту.

Невидача квитків перевізниками може містити ознаки порушення законодавства про захист економічної  конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем в межах окремого маршруту руху, та призвести до ущемлення інтересів споживачів.

Ради мають здійснювати контроль, спрямований на захист прав споживачів під час їх транспортного обслуговування, зокрема, щодо проведення видачі квитків пасажирам суб’єктами господарювання  – перевізниками на відповідній території.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. “Проснулись”-а кули 200 перевізникив в Хмельницькому “загнали в блоки как баранов” вони нечого не бачили.

  2. Шановний головний редактор, не друкуйте інформацію яка не перевірена та не вводьте в оману людей, так як відповідно до чинного законодавства України автоперевізники не являються монополістами та регулюють цінову політику самастійно з адміністрацією на підставі закону про вільні ціни, а також до видачі водієм квитка АМК не має ніякого відношення.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.