Щоб сп’яніти Червонюку від кефіру, треба було випити 80 л – експерт

Судова справа Дмитра Червонюка отримала новий виток у розвитку. Згідно з матеріалами експертизи, що була ініційована стороною захисту та підтримана судом, Дмитро Червонюк на момент забору крові (дві години після ДТП) не перебував у стані алкогольного сп’яніння.

У ДУ “Головному бюро судово-медичної експертизи МОЗ України” – найвищому органі, що проводить подібні експертизи – вивчили матеріали кримінального провадження, дослідили експертні висновки та дійшли до висновку, що у крові, відібраній під час судово-токсикологічної експертизи, було 0,42 етанолу.

“Відповідно до спеціальної літератури, така кількість етанолу в крові може бути обумовлена прийомом пшеничного хліба, кефіру, квасу та інших продуктів. Виходячи з вищевикладеного, у комісії немає підстав для твердження, що гр. Червонюк О.Д ”… на час забору у нього крові 21 серпня 2013 року”… знаходився в стані алкогольного сп’яніння”, – написано у підсумку експертизи.

Відповідаючи на запитання свого адвоката, Дмитро Червонюк зізнався, що в день ДТП пив квас, кефір та їв хліб “як всі люди”. Адвокати Червонюка і сам підозрюваний з висновком експертизи згодні.

“Колегія суддів заборонила давати відповідь на запитання, чи могла бути така кількість промілле в результаті вживання хлібо-булочних виробів, і, не зважаючи на це експерти все ж таки написали у висновках експертизи про можливість вживання таких продуктів. Без будь-якого пояснення, яку кількість потрібно вжити, скільки часу повинно пройти після вживання, для отримання 0,42 в крові та ,0.79 – в повітрі”, – обурується брат загиблого Богдан Крушельницький.

Також на засіданні був присутній завідувач відділу судово-медичної експертизи трупів обласного бюро судово-медичної експертизи, експерт Олександр Каплевський (проводив огляд тіла загиблого Крушельницького та інших речових доказів потерпілого – НГП). Він зазначив, що для того, аби вміст алкоголю у крові був на рівні 0,42 проміле необхідно випити 80 літрів звичайного кефіру з магазину.

“В кефірі, що вироблений по ГОСТу, міститься 0,023 проміле етилового спирту, у порівнянні з горілкою, де 40 проміле. Тобто 0,4 проміле – це 50 грам горілки. Шляхом простих математичних підрахунків можна з’ясувати, що для того, аби вміст у крові був 0,42 проміле, необхідно випити 80 літрів кефіру” – сказав експерт.

Також панКаплевський заявив, що у всій літературі рівень від 0,4 до 0,5 проміле не дається як незначне сп’яніння, а є ознакою повноцінного сп’яніння. А вплив кефіру може бути зареєстрований лише неточними методами дослідження. Наприклад, алкотестером «Драгер».

Окрім того Дмитро Червонюк розповів суду, що після аварії він випив з пляшечки корвалол та валокордин, оскільки має проблеми з серцем. Це також могло вплинути на рівень етанолу в крові, вважає він.

Судові засідання по справі Червонюка продовжуватимуться.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Ганьба!
  За такої логіки треба лікувати не алкоголізм, а надмірне вживання кефіру!!!

  Вбивця – це вбивця.

 2. А ХМЕЛЬНИЦЬКІ СУДІ = ЙОГО ПОКРОВИТЕЛІ.

 3. Десять способів маніпулювання людьми за допомогою ЗМІ

  1. Відволікання уваги Базовим елементом соціального контролю є стратегія відволікання. Мета – відволікти увагу громадськості від важливих питань, що вирішуються політичними і економічними елітами, за допомогою технології «повені» або «затоплення» безперервними відволіканням і незначною інформацією. Стратегія відволікання важлива, щоб не дати громадянам можливості отримувати важливі знання в галузі науки, економіки, психології, нейробіології і кібернетики.

  2. Створити проблему – запропонувати рішення Цей метод також називають «проблема-реакція-рішення». Створюється проблема, «ситуація», що викликає певну реакцію громадськості – щоб люди самі почали бажати її вирішення. Наприклад, допустити зростання насильства в містах або організувати криваві теракти для того, щоб громадяни зажадали прийняття законів про посилення заходів безпеки та проведення політики, яка обмежує громадянські свободи.

  3. Стратегія поступовості Щоб впровадити непопулярні рішення, потрібно просто застосовувати їх поступово, крапля за краплею, роками. Саме так були нав’язані принципово нові соціально-економічні умови (неолібералізм) в 80-х і 90-х роках: обмеження ролі держави, приватизація, ненадійність, гнучкість, масове безробіття, заробітна плата, яка вже не забезпечує гідне життя. Тобто всі ті, зміни, які при одночасному впровадженні викликали б революцію.

  4. Стратегія відкладання Ще один спосіб прийняти непопулярні рішення, це представити їх як «хворобливі і необхідні» і домогтися в даний момент згоди громадян на їх здійснення в майбутньому.

  5. Сюсюкання з народом Більшість реклами, яка спрямована на широку публіку, користується мовою, аргументами, символами і, особливо, інтонаціями, розрахованими на дітей. Ніби глядач дуже маленька дитина або має розумову недорозвиненість. Чому? «Якщо ви звертаєтеся до адресата, ніби йому 12 років або менше, то згідно із законами сприйняття є ймовірність, що він відповідатиме або реагувати некритично – як дитина»

  6. Більше емоцій, ніж роздумів Використання емоційного аспекту – це класична технологія для блокування раціонального аналізу і критичного сприйняття індивідуумів. Крім того, використання емоційного фактора дозволяє відкрити двері в підсвідоме, щоб доставляти туди думки, бажання, страхи, побоювання, примус чи потрібні моделі поведінки …

  7. Тримати людей в невігластві і посередності Створення залежного суспільства, нездатного до розуміння технологій і методи соціального контролю і гноблення. «Якість освіти, що надається нижчим суспільним класам, повинно бути як можна бідніший і посередні, щоб розрив невігластва між нижчими та вищими соціальними класами залишався і його неможливо було подолати».

  8. Спонукати маси захоплюватися посередністю. Впроваджувати в маси думку, що модно бути тупим, вульгарним і невихованим …

  9. Посилювати почуття провини Зробити так, щоб індивідууми вважали, що вони самі винні в своїх бідах і невдачах через нестачу інтелекту, здібностей, або зусиль. Таким чином, замість того, щоб повстати проти існуючої системи, індивідууми почуваються безпорадними, займаються самоїдством. Це призводить до депресивного стану, ефективно сприяє стримуванню дій людини.

  10. Знати про людей більше, ніж вони про себе Протягом останніх 50 років наукові досягнення привели до стрімкого зростання розриву в знаннях між основною масою суспільства і тими, хто належить до правлячих еліт або використовується ними. Завдяки біології, нейробіології і прикладної психології, «система» користується передовими знаннями про людську істоту, то фізично чи психологічно. Це означає, що в більшості випадків, «система» має більше контролю і більше влади над індивідуумами, ніж індивідууми над собою.

 4. Цих судів треба повісати на ломаку і напоїти кефіром, Червонюка в гамні втопити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.