У Хмельницькому відкрито відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз

У Хмельницькому відкрито відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, повідомляє прес-служба Хмельницької облради.

Створення такої установи на Хмельниччині дасть змогу зосередити кваліфіковані експертні кадри на місцях, забезпечити потребу правоохоронних органів, судів регіону, а також пересічних громадян у проведенні судових експертиз.

Основним завданням діяльності Відділення стане проведення експертиз у кримінальних, цивільних, господарських, адміністративних справах, справах про адміністративні порушення та під час виконавчого провадження.

Відтак, експерти на місцях проводитимуть судмедекспертизи у кримінальних, цивільних, господарських, адміністративних справах, справах про адміністративні порушення та під час виконавчого провадження для правоохоронних органів, судів та пересічних громадян.

Як відомо, у системі Міністерства юстиції функціонують 7 інститутів судових експертиз – у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі, Харкові, Сімферополі, а також 13 відділень цих установ – у Вінниці, Луцьку, Житомирі, Кіровограді, Луганську, Миколаєві, Полтаві, Севастополі, Сумах, Тернополі, Херсоні, Черкасах та Чернігові.

До сфери управління Мін‘юсту відноситься також єдиний в Україні Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Ще одна “обдиралівка” для пересічних громадян.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.