У Хмельницькому відкрито відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз

У Хмельницькому відкрито відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, повідомляє прес-служба Хмельницької облради.

Створення такої установи на Хмельниччині дасть змогу зосередити кваліфіковані експертні кадри на місцях, забезпечити потребу правоохоронних органів, судів регіону, а також пересічних громадян у проведенні судових експертиз.

Основним завданням діяльності Відділення стане проведення експертиз у кримінальних, цивільних, господарських, адміністративних справах, справах про адміністративні порушення та під час виконавчого провадження.

Відтак, експерти на місцях проводитимуть судмедекспертизи у кримінальних, цивільних, господарських, адміністративних справах, справах про адміністративні порушення та під час виконавчого провадження для правоохоронних органів, судів та пересічних громадян.

Як відомо, у системі Міністерства юстиції функціонують 7 інститутів судових експертиз – у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі, Харкові, Сімферополі, а також 13 відділень цих установ – у Вінниці, Луцьку, Житомирі, Кіровограді, Луганську, Миколаєві, Полтаві, Севастополі, Сумах, Тернополі, Херсоні, Черкасах та Чернігові.

До сфери управління Мін‘юсту відноситься також єдиний в Україні Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Ще одна “обдиралівка” для пересічних громадян.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.