Автомобільна санрота Хмельницького замість того, щоб їхати в АТО, погрузла в ремонтах

На базі Хмельницького шпиталю формується 7 автомобільна санітарна рота для виїзду у зону АТО. Наразі парк “швидких” нараховує 45 одиниць. Здебільшого, це “ГАЗельки” і УАЗики, випущені у кінці 80-х і початку 2000-х років.

Однак їхній технічний стан бажає бути кращим.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Як розповів НГП головний сержант I взводу автомобільної санроти Андрій Люлькун, більшість машин потребує суттєвих фінансових вливань у ремонт.

“Зі мною трапився прикрий випадок. Коли їхав зі шпиталю на СТО, що знаходиться на вулиці Тернопільській у Хмельницькому, ця карета швидкої допомоги заглохла на ходу. Довелося доїжджати на евакуаторі”, – сказав він.

“Близько 80 відсотків цих автомобілів треба ремонтувати. Окремі з них необхідно перебирати і замінювати безліч деталей. Клопоту додає те, що запчастини купуємо власним коштом. Якщо говорити про мою машину, то хлопці з СТО, маючи відповідну базу, пообіцяли відремонтувати її за п’ять днів”, – наголосив Люлькун.

Керівник одного СТО, який безкоштовно ремонтує “швидкі”, зауважив, що реальна вартість ремонту таких машин обійшлася б до 2 тисяч гривень.

Про те, що стан машин санроти далекий від ідеального, у листі до голови обласної ради зазначив командир військової частини А1056 Геннадій Возненко. Він попросив Гончара надати благодійну допомогу із ремонту 15 “швидких”.

“На даний час за своїм технічним станом (ці автомобілі – НГП) не можуть виконувати завдання за призначенням в зоні АТО”, – зазначив Возненко.

лист

Добровольці з санроти кажуть, що якби на місцях, тобто у районах Хмельниччини, звідки надійшли ці “швидкі”, заглянули під капот і підрихтували машини, проблем було б набагато менше.

Разом з тим, голова Хмельницької ОДА Леонід Прус встиг заявити, що всі автомобілі для санроти – у нормальному стані.

Додаємо перелік необхідних деталей для санроти:

перелік34

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. прус цей металолом привіз, попіарився, а люди ремонтують.

 2. А чому благодійну? Автомобілі на балансі охорони здоров’я, виділіть кошти з бюджету та виришіть цю проблему а не знущайтися над військовими!

  • всі вони однакові

  • Охорона здоров”я недавно отримала півсотні нових “швидких”. Хіба доти їздили на металоломі? Ні. Ну от на ті старіші хай і позичать

 3. Правильно, должны отдать авто поновее и не тянуть время, а то будут месяца два ремонтировать етот старый хлам, а скорые нужны сейчас, на солдатах економят, еще й пиарятся, позор.

 4. льонька трус, падло, ти людей на смерть з такими машинами кидаєш. чекай, чекай ще повернемося, будеш тоді з вікна 2 поверха тікати.

 5. А шо такоє, я не поняла. УДАР всім допоможе лахміттям. Я ось нализала собі на посаду. Леонід Прус то гарна образована, а головне ну дуже добра людина. Дав автомобілів як від серця відірвав. Він ну Дуууууууууууже гарна людина.))))

 6. УДАР давно проявляє себе як тупоголова абсолютно некомпетентна політ сила. Люстрацію потрібно проводити і серед Нових облич, які ну дуже хочуть жити По-новому

 7. А ви згадайте як Прус проходив Майдан. Прийхало з сотня придурків, які підтримали ганебного ідіота, бо бач не можна дестабілізувати ситуацію і ми повинні приймати за належне прийняте президентом рішення …. бла бла бла. Гнати гниду було з самого початку. Майдан не виконав своєї функції допустив до влади маргінала без обличчя, совісті і волі- Л. Труса, який продовжує бути маріонеткою в чиїйсь ганебній грі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.