Старі-нові “підрахуї”: грамоти за дірявий бюджет — Документи

Війна на Сході України відсунула на другий план розбір польотів після завершення позачергових президентських виборів, які пройшли 25 травня. Щоправда, ЦВК не зафіксувала грубих виборчих порушень, які вплили б не остаточні результати волевиявлення громадян. Разом з тим, поза увагою залишили інше негативне явище — розкрадання державного бюджету шляхом завищення витрат на виборчий процес.

“Незалежний громадський портал” уже писав про те, як державна фінансова інспекція Хмельницької області виявила 2 млн. грн. збитків після ревізії окружних виборчих комісій. Тепер у нашому розпорядженні опинилися окремі висновки щодо діяльності хмельницької ОВК №190. Симптоми порушень вражають бездіяльністю керівництва комісії: цупили кошти на матерії для виборчих кабінок, канцтоварах, доставці бюлетенів, архівному сортуванні документів, нарахуванні зайвих зарплат.

Органи перевірки чітко назвали речі своїми іменами — винні посадові особи, котрі мали право першого і другого підписів. У нашому випадку це голова Наталія Кострубська і головний бухгалтер Лариса Чуча.

Натомість названих осіб приставили до… нагород. Усе, як у кращі часи “підрахуя” Ківалова! Ще й формулювання зверстали таке, що ріже слух: “за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки проведення загальнодержавних виборів, реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України”. Панянок Кострубську і Чучу нагородили Почесними грамотами Центральної виборчої комісії. Цим самим благословили на подальші “звершення”.

1

2

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

 

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ото вже тому шведу не йметься!!! а ти, Віталька, як, під диктовку оце крапаєш? чи самотужки трудишся, так сказать, копійку, відробляеш? Ай-на-на! Ти подумай! не дали шведу грамоту! ай-на-на! на як же ж так? такому “заслуженому” паскуднику ОВК і не дали!….напиши ше про це новость! Тьфу!

  2. сірожка
    а ну, давай, “зажигай!, якщо зможеш! хііба що слабо

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.