Садовий привіз до Хмельницького приймальню “Самопомочі”

Під час свого візиту у Хмельницький міський голова Львова Андрій Садовий поспілкувався з Сергієм Мельником, відвідав “Хмельницькобленерго”, підприємство “Карат” та відкрив громадську приймальню об’єднання “Самопоміч” за адресою: Проскурівського підпілля, 71/1.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

“Це організація – громадський рух, яким я живу з 2004 року. Її ідеологія допомагає мені робити у Львові дуже багато хороших справ: самоорганізація, самодисципліна,  самоврядність. Тобто не вірити у чудеса, а брати і самим робити”, – розповів Андрій Садовий.

У Хмельницькому “Cамопоміч” розвиватиме голова обласної філармонії Олександр Драган. Під час навчання у львівській консерваторії він був студентським мером Львова, в той час коли Садовий був “дорослим” мером.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Один нормальний чоловік і мер,з якого потрібно брати приклад.

  2. приїхав козел галицьььький вчити нас своєї шовіністичної грекокатолицьььької свЯдомості

  3. Ну кому то же нужно Мельника учить ) Очень интересный дядя. Не в пример тебе, Торасек озлобненый.

    • Галицьке чмо нехай в себе порядок наведе. понаїзджало галицького тупорилого бидла як гною. а на рахунок озлобленості то ти правий, галицьких козлів мочив і буду мочити

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.