Прус узявся годити будівельників Хмельниччини відбудовувати Донбас

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус вважає, що у відбудові Донецької та Луганської областей потрібна буде допомога та сприяння будівельників Хмельниччини.

Таку думку він висловив на засіданні круглого столу із представниками будівельних компаній.

“Нам вже зараз потрібно напрацьовувати механізми і бачити перспективу в тому, що наш ресурс буде задіяний для відновлення інфраструктури Донецької та Луганської областей”, – наголосив губернатор.

Водночас представники будкомпаній висловили свої пропозиції та окреслили своє бачення ситуації. Вони підтримали думку очільника області, що для дій в таких умовах потрібна буде державна програма, яка врахує усі тонкощі та деталі для відновлення життєдіяльності окремих областей нашої країни, повідомляє прес-служба ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Нехай друзі-переселенці повертаються в рідні краї і беруть активну участь у відбудовуванні! А то троха несправедливо виходить.

 2. Прус хай би за себе взявся.
  для будівельників він ніхто, пусте місце, його не буде ніхто слухати.

 3. Сьогодні на одному заході була показова картина.
  Стоять Симчишин і Гончар і біля них повно простих людей, щось запитують, просять допомоги.
  Поряд десь 3-4 кроки стоїть Прус і його свита, Мельник.
  До них навіть ніхто не підходить.

  • Видно пана по халявах.Ваш Гончар в камянці звітував про свою діяльністьтак що пробелькотів пару фраз і закінчив тим що він був підприємцем т мав успіх а зараз немає.Прості люди то група підтримки десятка напівбожевільних екзальтованих матрон які біснуються на кожному заході.Свобода дискредитувала себе повністю,зокрема в Камянці-їх треба гнати втриший і з влади із міста.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.