“Батьківщина” пролюструвала своїх

Внаслідок локальної партійної люстрації  з лав обласної партії виключено чотирьох осіб.

“Наша мета була  “підняти” всі несолідарні голосування, всі голосування за Партію Регіонів, злочинний уряд Азарова та виключити цих людей з лав Батьківщини. Ми за європейське життя. За законами треба жити, а не гратись з ними”, – заявив голова Хмельницького міського осередку “Батьківщини” Лев Бірюк.

“Ця люстрація – у першу чергу об’єктивність, а не зведення рахунків”. – запевняють партійці. Так комісія “підняла” голосування депутатів за принципові державні рішення: вимогу відставки уряду Миколи Азарова та ухвалення бюджету Василя Ядухи. З “Батьківщини” були виключені ті, хто голосували всупереч внутрішньопартійним настановам.

З лав “Батьківщини” виключені: Інна Шаробура, Володимир Філінюк, Іван Гуцул та Микола Дячук.

“Ці депутати отримали партійні стягнення. Відтепер вони не йтимуть від нашої політичної сили на вибори і “Батьківщина” їх не підтримуватиме”, – наголосив голова Хмельницької обласної організації “Батьківщина” Валерій Лесков.

Окрім внутрішньопартійної чистки кадрів, “Батьківщина” готова люструвати і чиновників всіх рівнів. Для цього вона пропонує скористатись  вже напрацьованими всередині партії схемами.

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. А про Мельника забули як виділив землю сину Ядухи.Та про базари!!!!

  • а про Полонського Мельника О кличка ЕМЕЛЯ забули тож рекетир і здирник по теперішній час.Якщо його не виключити збатьківщини полонне буде голосувати за партію Батьківщина з результатом 0,01%

 2. На партійному бюро питання виключення з лав партії батьківщини Інна Шоробура та Іван Гуцул не стояло так як вони не є членами партії.

 3. Іван Гуцул і до нині є членом фракції “Батьківщина” обласної ради і працює задля розвитку Хмельниччини!

 4. Іван Гуцул та Інна Шаробура не є і не були у партії Батьківщина. Питання про виключення взагалі не стояло, це просто хтось розповсюджує неправдиву інформацію.

 5. хай повиганяють алкоголіка Лескова. злодіів Гладуняка.Лукашука і дуже багато мрязі яка працюе на це сердце.

 6. Пидтримую и Мельника мыського голову зрадника разом з ними!

 7. Пролюструйте краше миського голову нехай розкаже скільки вже накрав і на кого дома і квартири оформляє! Таким не місце при владі! Пропоную люструвати Мельника та переоберати! ХТО ЗА прошу підтримати!!!

 8. ха не смішіть. Хай алкаш лесков люструє себе та та шизофреніка бірюка, бо з іншими бютівцями у у нього кишка тонка розбратися

 9. На зорі своєї політичної кар’єри (1989-93р.р.) у Лева Бюрюка була приказка, яку він часто переказував ” Мафію побороти не можливо! ЇЇ можливо лише очолити!” Це так само як у давній китайській легенді про парубків, що йшли побороти “змія властителя” у Властному Замку! Лише заходили у той замок, вбивали того “Змія” як самі ставли тим “Властним змієм”! А потім все починалось з новим витком історії! Допоки українці не викрінять в своїх головах таку лінію мислення, допоки не виховається нове покоління патріотичної молоді – всі піар компанії де-яких політичних сил нідочого не призведуть! Тим паче у “Батьківщині” яка ділить на своїх та чужих!

 10. На зорі своєї політичної кар’єри (1989-93р.р.) у Лева Бірюка була приказка, яку він часто переказував: ” Мафію побороти не можливо! ЇЇ можливо лише очолити!” Це так само, як у давній китайській легенді про парубків, що йшли побороти “змія властителя” у його Властному Замку! Лише заходили у той замок, вбивали того “Змія”, як самі ставали тим самим “Властним змієм”! А потім все починалось з новим витком історії! Допоки українці не викорінять в своїх головах таку лінію мислення, допоки не виховається нове покоління патріотичної молоді – всі піар компанії де-яких політичних сил нідочого не призведуть! Тим паче у “Батьківщині” – яка завжди ділить на своїх та чужих! На мій погляд це так само, як у Росії шукають ворогів Росії! щоб їм легче було керувати зомбованими росіянами!!!!

  • А такі мислі у всіх керівників партій шановний.Навіть самий честний парт вожділа, забуває про честність, коли сумма вигоди його честність переважає)). чИ ВИ ДУМАЄТЕ ЩО ЗАЙМАЮЧИСЬ ВИКЛЮЧНО ПОЛІТИКОЮ, ЦІ ПОЛІТИКАНИ не думають про дітей своїх…. вони думають.

 11. А коли будуть чистки на місцях, в Славуті, Нетішині?

 12. В країні війна, але депутатам не до цого, вони займаються тим .що зясовують відношеня між собою.Їм наплювати на країну.Вони ділять владу.

 13. Якщо минують Старокостянтинивський УЮТ,пардон Бют , то ще довго правди народ не почуе…

 14. Ключова фраза статті – “несолідарні Голосування, всі Голосування за Партію регіонів” – позначає, що просто йде видалення всіх незгодних з думкою Старшого Брата. Почалося все з заборони фракції Компартії України, Тепер вже йде чистка провладних партій. Скоро і голосувати не потрібно буде. Твої думки будуть тобі говорити по телевізору.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.