ООН повинна ввести миротворців на українсько-російский кордон

Ситуація в державі наразі далека від мирної, не дивлячись на те, що Президент у своїй передвиборчій кампанії якраз і обіцяв забезпечити спокій в державі.

Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін заявив, що протистояння в Донецькій і Луганській областях переросло в повномасштабну війну з тисячами жертв і руйнуванням економіки  регіонів. «Порошенко не зміг провести результативні переговори на міжнародній арені та забезпечити реальний діалог всередині країни. Ситуація «ні війни, ні миру» далі не може продовжуватися», – підкреслив політик.

Команда розвитку вважає за необхідне терміново скликати засідання Верховної Ради за участю представників органів місцевого самоврядування для прийняття рішень, котрі як забезпечать захист від зовнішньої агресії, так і допоможуть прийняти Національний план примирення. Народні обранці повинні звернутися до міжнародного співтовариства із закликом ввести на Донбас миротворчі війська і поліцейські сили ООН для запобігання військового конфлікту і забезпечення ефективного контролю українсько-російського кордону.

«У цих трагічних умовах вважаємо проведення дострокових парламентських виборів небезпечною авантюрою. Організовувати битву за владу, коли йде битва за виживання і єдність країни – безвідповідальне рішення. Але якщо президент пішов на такий крок і ініціював створення під своїм ім’ям «коаліції війни», ми закликаємо всі опозиційні сили об’єднатися в КОАЛІЦІЮ МИРУ. Ми повинні стати виразниками настроїв тих громадян України, які виступають проти кровопролиття і подальшої дестабілізації, які бачать як корупція і непрофесіоналізм влади, що списуються на війну, призводять до зупинки тисяч підприємств і зубожіння народу», – зазначив Голова виконкому Партії розвитку.

Україні та  її героїчному народу потрібна реальна допомога, а не обговорення чи засідання на усіх рівнях – потрібні дії, РЕАЛЬНІ ДІЇ. Вони ВРЯТУЮТЬ ЖИТТЯ сотням тисяч людей….

 

Прес-служба Партії розвитку України

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Партія Розвитку України – то спадкоємець Партії Регіонів України. Люди, не ведіться.

  “«Порошенко не зміг провести результативні переговори на міжнародній арені та забезпечити реальний діалог всередині країни. Ситуація «ні війни, ні миру» далі не може продовжуватися», – підкреслив політик” – яне вважаю, що Порошенко це той Президент, який нам потрібен, проте, будь-який Президент за день-два не може владнати пролум’я на Донбасі.

  Ах, ну так. Хіба що Президент від Партії розвитку України владанає. Ціною повної відмови від євроінтеграції, визнання Криму російським, статусу російській і ще купою поступок України Росії. Тільки тоді ДНР і ЛНР, вся та Новоросія зупиниться. Бо Новоросією/Малоросією знову стане вся Україна.

  • Ая шановна патрійотко галічіни. некашляй пані свЯдомитко. не тобі вирішувати політичний курс країни. Український народ розумний і таких як ти западенок, скоро пожене бульбу копати через річку Збруч на Хранківщину.

 2. …..а Яковлєв С., Варцаба С.та вся ця хмельницька партійна гопкомпанія на чолі з “медсестрою Ядуки” Лілією Берн…..не хоче поїхати повоювати за свій народ ? Ні ,партійці срані, чи так? Поїздіть ще по районах , побенкетуйте так як в Городку, то хтось і десь вам ваші продажні голови і повідриває…Недовго..

  • Та для чого їм воювати, йоп-ти? Вони собі ще дурачків найдут. Переможут-будут ними далі помикати і командувати, не переможут-оголосять дезертирами і зрадниками. Все геніальне-просто.

 3. Головне аби не стріляли!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.