На Хмельниччині знову взялися за Леніна

На Хмельниччині знову взялися за демонтаж пам’ятників вождю комунізму Володимира Леніна.

Як повідомляє прес-служба обласної “Свободи”, цього разу знесли пам’ятник, який стояв на центральній площі села Квітневе Білогірського району.

“Законне та цивілізоване усунення із суспільно-політичного життя району залишків комуністичної символіки, які присвячені подіям і особам, причетним до організації та здійснення голодоморів і політичних репресій в Україні та успадковані з совєцьких часів, передбачене рішенням сесії обласної ради від 26 лютого 2014 року № 8-22/2014 “Про декомунізацію Хмельницької області”, – зазначається у повідомленні.

У Білогірському районі залишився ще один пам’ятник Леніну. Оскільки він перебуває в комунальній власності громади, то рішення щодо його демонтажу необхідно ухвалити на сесії Гулівецької сільської ради. За словами сільського голови, депутати розглядатимуть це питання вже в серпні цього року.

Нагадаємо, що у лютому цього року на Хмельниччині спостерігався масовий “ленінопад”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Ну так, свобода у своєму репертуарі. Це ж зараз найважливіше питання!!! Особливо в селі на краю світу.

  • Слава Богу, що знесли того ідола. А щодо того чи це нині найважливіше питання… Ніхто ще не сказав, що є важливішим. Впевнений, для села “на краю світу” це знакова подія, залишити в минулому все чуже і, як казав Іван Франко “нам пора для України жить”. Тим більше, на це не потрібно якихось коштів…

   • спочатку потрібно запитати жителів які проживають в селі а не етнічних свядомитів із западленії а потім демонтовувати. це історія долбойоб.

    • Рівень аргументів прихильників леніна вражає. Культурний рівень теж.

     • свЯдомий !
      я прихильником леніна не являюсь, скоріше ворогом таких зомбованих нациків-більшовиків як ти..

  • Молодцы, что сняли памятник этому развратному сифилитику, продажному скоту, который уничтожил всю научную, культурную, литературную, промышленную элиту Российской Империи! Который лично отдал приказ расстрелять семью Царя Николая Второго, детей!!! женщин!!!! Он поступил так как поступали азиатские ханы восходя на престол! Во имя власти уничтожал всех. Этого гнуса надо убрать отовсюду, чтобы даже следа не осталось от его подлых и продажных деяний!

 2. вибори на носі, тому кожен кандидат від Свободи має знести памятник, сфоткатися та показати в усіх ЗМІ про це

  • А чого більше лишилося в області: пам’ятників Леніну чи свободівців? А якщо якомусь “діячу” не вистачить?

 3. а в Білогірському районі знесли пам’ятник тому що тут “діють” дууже “потужні” керовніки від слободи, два пацани – засранці, які нічого в своєму житті ще не зробили, а зробити нічого і не можуть, бо по – природі – БАРАНИ

 4. А В АНТОНІНАХ ЛЮДИ Й НЕ ДУМАЮТЬ СЛУХАТИСЬ ПСИХОПАТІВ-СВОБОДІВЦІВ. РУЙНУВАТИ ПАМЯТНИКИ ЛЕНІНУ ВОНИ РАЗОМ З АНТОНІНСЬКИМИ СЕЛИЩНИМИ ДЕПУТАТАМИ ТА ДЕПУТАТИМИ ВІД АНТОНІН ДО ОБЛАСНОЇ І РАЙОННОЇ РАД НІКОМУ НЕ ДОЗВОЛЯТЬ. НА ЦЕ ЩЕ БУДЕЧАС. А ПРИБУЛІ РУЙНАТОРИ НА ЗАМОВЛЕННЯ СВОБОДІВЦІВ НЕМИНУЧЕ ДЛЯ КОЖНОГО ПОЛУЧАТЬ ПО БАШКАХ .
  З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО НА РОГАТЕ ТУПОГОЛОВЕ СТАДО СВОБОДІВСЬКИХ КОЗЛІВ.

  • А якже Антоніни рулять на всю область . Нещодавно показали як люди зібрали чесно заробленні гроші на армію, а чиновницька братія, яка засідає в кабінетах під Члєніном кинула гроші на рахунок, отримує відсотки і плювала на волю жителів з самого Члєніна. Ну вам шановний мізкуватий житель Антонін ще до Свободи бігти не догнати

   • натуся-пі.дуся! кого ти пропонуєш доганяти ? свябоду ? на слідуючих виборах вам народ покаже де ваше “місце”. ваше місце за рікою збруч на хранківщині, де живуть зомбовані нацики. натуся ,,,,,

 5. які ви дебіли, де написано, що знесли свободівці?
  то я вам розповім: знесли ідола самі мешканці села, чи були там свободівці не знаю, були селяни, до 100 людей, самі зібралися, самі скинули ідола путінського. не треба нам ідола в селі. а ще ми армію підтримуємо, гроші збираємо, їжу збираємо. голосувати на виборах буде хто за кого захоче. за Свободу буде багато.

  • Я родом з Білогірського району і про таку “народну підтримку” знаю добре. 100 людей це лише частина жителів, більшість проти.

 6. Молодцы, что сняли памятник этому развратному сифилитику, продажному скоту, который уничтожил всю научную, культурную, литературную, промышленную элиту Российской Империи! Который лично отдал приказ расстрелять семью Царя Николая Второго, детей!!! женщин!!!! Он поступил так как поступали азиатские ханы восходя на престол! Во имя власти уничтожал всех. Этого гнуса надо убрать отовсюду, чтобы даже следа не осталось от его подлых и продажных деяний!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.