Тролейбусники обороняли Хмельницьку міськраду від профспілки

Сьогодні кілька десятків працівників Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” стали живим щитом перед входом до міської ради.

Цими діями вони продемонстрували вірність своєму директору Віктору Паламарчуку. Робітники захищали його п’яти обурених людей, котрі назвалися незалежною профспілкою і прийшли під стіни мерії з вимогами виплатити заробітну плату водіям тролейбусів.

Що цікаво: очолив кількох незадоволених осіб керівник київської вільної профспілки залізничників Павло Вєзденецький. На його думку, пан Паламарчук зловживає надходженнями від маршрутних рейсів (“Електротранс” є ще переможцем першого блоку, який виграв конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, який відбувся у Хмельницькому 14 березня 2012 року – НГП). Щоденні суми доходів від маршруток, як озвучив Вєзденецький, становлять близько 7 тисяч гривень.

Натомість директор Паламарчук на камеру розповів, що на його підприємстві “хороше сальдо” із заборгованості.

“Колектив працює стабільно. Так, є проблеми – це заборгованість за державними субвенціями на суму 2,9 млн. грн і плинні борги із зарплати у розмірі 510 тисяч гривень. Тобто хороше сальдо і нормальні показники. Але люди вирішили попіаритися: двоє людей створили так звану незалежну профспілку і їх ніхто не підтримує”, – зазначив керівник.

З підтримкою працівників “Електротрансу” виступила депутат міської ради Людмила Бойчук.  Вона сказала, що Паламарчук за кілька років навів порядок на діючому КП, яке до нього, “лежало на пузі”.

А столичного протестувальника депутатка охрестила провокатором і сепаратистом. Такої ж думки була більшість людей, котрі прийшли під міську раду. Від значних стусанів  Павла Вєзденецького оберегли міліціянти.

Акція закінчилася без результативно. Київський профспілчанин під скандування “провокатор” був вимушений залишити майданчик біля міської ради.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Привладные шофера котрые превыкли работать не внапряг, хотят дальше жить за державные(наши) деньги и целовать Поламурчука в заднее место!

    • Нехай краще будуть провладні шофери, ніж ти неграмотний, некультурний, невихований. Фу!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.