Рейтинг влади вирахують за допомогою пожертв на армію

Рейтинг влади вирахують за допомогою пожертв на армію. Таку акцію вирішила провести ГО “Хмельниччина. Самооборона і контроль”.

До скриньки пожертв на українську армію, що вже місяць стоїть на майдані Незалежності області, додали ще чотири. На кожній з них назва установи, до якої люди можуть продемонструвати свою довіру: обласна державна адміністрація, обласна рада, міська рада та УМВС. Чим більше грошей назбирається в кожній скриньці – тим більший рейтинг у тої чи іншої державної структури.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

“Гроші, що назбираються у скриньки покажуть відношення людей до цієї влади, а самої влади до цих скриньок. Абсолютно всі кошти будуть використані на допомогу українській армії, а саме восьмому полку спеціального призначення, стрілецькій роті сьомого батальйону та Новоград-Волинській військовій частині, оскільки там служать військові зі всієї України. Головна мета акції – назбирати якомога більше грошей для військових”, – розповідає ініціатор акції, волонтер Тетяна Юзепчук.

Акція розпочалась 12 серпня і триватиме декілька тижнів. На сьогодні у рейтингу влади лідирує УМВС із сумою 10 грн однією купюрою, у скриньці міської ради назбиралось вже 8 грн, а обласна рада та адміністрація назбирали лише копійки.

Довідка НГП. ГО “Хмельниччина. Самооборона і контроль” вже місяць збирає гроші на допомогу армії. За цей час було зібрано 18 тисяч гривень та декілька разів відправлено машини з різноманітними речима на на Схід. Волонтери контактують безспосередньо із військовими та відправляють їм те, що ті простять.

Всю звітність по використанню коштів можна знайти в спільноті http://vk.com/samooborona_km  організації.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Хто ініціатор-самооборона? Це ті бриті,що за 100грн преють “на замовлення” підприємців? Ці ті,що виводять на проплачені мітинги старушенцій? Це ті бритоголові,що призовного віку,але ховаються від арміі за понтами самооборони? Це ті,що вимагають зброю щоб щиголяти мирним містом? Це ті,що показово іздять у машині зі стволами у вікнах?? О! Так,наші хлопці точно від них “отримають кошти” чи амуніцію! ….ні копійки цим бритим!

  • Аноніме, у місті є дві Самооборони. ГО “Хмельниччина. Самооборона і контроль” (штаб на майдані) та ГО “Хмельницький. Самооборона і громадський контроль” (приміщення аптеки). Остання з них, сформувалася на основі тих, кого вигнали із першої, тих, хто продавався за 100 грн., хоча там не такі дріб”язкові суми крутилися. А що стосується ГО “Хмельниччина. Самооборона і контроль”, то не все так безнадійно. Мені відомо, що ці хлопці вже неодноразово самостійно доставляли допомогу в зону АТО, це телебачення транслювало. Також днями начальник штабу В. Данилевський разом із міліціянтами області перегнали броньвик на Схід для “Богдану”.

   • Наркоманам, алкоголікам та хворим на голову брехливість є їхньою притаманною рисою. невже й Ви, Тетяно, приписалися до них?

 2. А ЩЕ ЩОСЬ ДУРНІШЕ ЗДАТНІ ПРИДУМАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКІ САМООБОРОНА І КОНТРОЛЬ? НА ДАНИЙ ЧАС ЦЕ НАЙВИЩА ТОЧКА РОЗВИТКУ ЇХНЬОЇ ДЕБІЛЬНОСЬТІ.

 3. ПО-ПЕРШЕ: ЦЯ, ЧЕРГОВА ВИТІВКА ПОКИЩО НЕПОЛОХАНИХ ДУРНІВСАМООХОРОНЦІВ І КОНТРОЛЕРІВ Є НІ ЩО ІНШЕ, ЯК НЕПРИХОВАНА ПІДЛІСТЬ СТОСОВНО СВЯТОЇ СПРАВИ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ.
  ПО-ДРУГЕ: ЯКЩО Й НАСПРАВДІ ЗНАЙДЕТЬСЯ КІЛЬКА ДУРНІШИХ ВІД ІНІЦІАТОРІВ ТАКОГО МЕТОДУ ЗБОРУ КОШТІВ, ТО АРМІЯ ЇХ НІКОЛИ НЕ ПОБАЧИТЬ, БО ВОНИ БУДУТЬ ЗАГАРБАНІ ТИМИ Ж СЕ САМОЗВАНЦЯМИ-САМООБОРОНЦЯМИ

 4. Добрые дела делаются не на показ! Добрые дела делаются от души и молча. Неужели этих людей не воспитывали папа и мама?

 5. Якась дурна ідея. Нічого кращого не здатні придумати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.