Хто нарешті вичистить авгієві стайні?

Верховна Рада1

Народні депутати від Хмельниччини 12 серпня внесли свою долю бездіяльності у загальний саботаж зміни виборчих правил.

Так уже склалося, що напередодні незворотних позачергових виборів до Верховної Ради переважна більшість народних обранців від Хмельницької області не має твердого ґрунту під ногами у вигляді підтримки потужної прохідної політичної сили. Фактично усі наші так би мовити «самовисуванці» при Януковичу або входили до фракції «Партії регіонів», або голосували синхронно з нею.

Далеко не факт, що вони встигли «відбити» ті величезні суми, затрачені на виборчу кампанію 2012 року, тим більше враховуючи останні буремні події. Звичайно, кожен із цих нардепів дорожить своїм статусом і зовсім не хотів би його втрачати. Тому, певно, «без стороннього впливу» жоден з них не хотів би впрягатися в чергову виборчу лотерею.

Взагалі цікава в нашій країні картина з виборами – на майбутній склад парламенту нового скликання досить суттєвий вплив мають депутати попереднього скликання.

Адже саме вони перед кожними виборами ухвалюють новий виборчий закон, зазвичай керуючись особистими вигодами. От і вийшло так, що 12 серпня жоден із шести законопроектів щодо законодавчого регулювання майбутньої виборчої кампанії навіть не набрав достатньої кількості голосів для включення його до порядку денного.

Серед великої кількості нардепів, які «профутболили» навіть можливість детального обговорення перспектив запровадження нової системи виборів в країні я хотів би виділити Сергія Лабазюка, адже він представляє мій рідний виборчий округ.

Важко сказати, чим нашому земляку так не вгодили всі ті законопроекти, але ясно тільки те, що Сергій Петрович готовий до кінця триматися за своє депутатське крісло. Мені особисто соромно, що саме ця людина представляє мою малу Батьківщину у Верховній Раді України.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Роман Омельчук

Роман Омельчук

Громадська організація "Сила людей"

Коментарів: 3

  1. Чувак, ти де живеш?

  2. Стаття ні про що. Сухе і монотонне перерахування останніх «кухонних» змін.
    І все! Це звичайно являють собою “фундаментальний” аналіз. Нагадує директиви XXV з’їзду КПРС. Слухати просто не можна, а читати і поготів. Навіщо це? Заради піару? Для піару нудно. Для самореклами тоскно. Для професіонала поверхово. Навіть, якщо автор збирається в сільські депутати , то думаю, що дарма. Краще з партнерами партнерствувати і заробляти свою трудову копійку на невигадливих заявах громадян. Ми вже такими «професіоналами»-перебіжчиками, від партійних списків наїлися. Причому наїлися так, що справа дійшла до війни. Пишіть опуси в особисті «вісники”. Думаю, що колеги по цеху високо оцінять аналітичний розум автора, витончений стиль, доступність тексту і гостроту розуму, а особливо суть статті.

    • От ти тут точно настрочив “ні про що”. До чого тут КПРС? До чого тут вісники? Хлопець реально пише в цікавому стилі. А те, що він Лабазюка не любить – то це й не дивно. Того злодюгу мало хто любить

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.