ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Кам’янці-Подільському стартував ювілейний фестиваль сучасного вуличного мистецтва “Республіка”. Організатори фестивалю намагатимуться об’єднати людей зі сходу та заходу України, тут творитимуть, читатимуть та виступатимуть митці з різних куточків України. Музична частина фестивалю стане прикладом того, як культура може згуртувати людей.

Як відомо, фестиваль дебютував у 2011 році та досі лишається чи не єдиним некомерційним фестивалем в Україні. Органзіатори позиціонують його як антикомерційний фестиваль, намагаються привернути увагу громадськості до проблем невеличких міст та містечок та всіляко сприяти їх розвитку.

У Хмельницькому з’явиться зупинка громадського транспорту за 370 тисяч. На вулиці Толстого, зі сторони залізничної колії, з’явиться ще одна зупинка громадського транспорту. Вже облаштували заїзну кишеню для зупинки громадського транспорту. На будівництво зупинки з міського бюджету виділено близько 370 тисяч гривень.

Спорудження зупинки  забезпечить безпеку мешканців будинків, розташованих на вулиці Пересипкіна, у провулках Іподромному та Козацькому, які скорочуючи відстань разом з дітьми переходять вулицю Толстого через залізничну колію.

Одинадцятирічна тхеквондистка з Хмельницького перемогла на етапі Кубку Світу. Хмельничанка Софія Сікорська перемогла у етапі Кубку світу з тхеквондо ДЖІ-1 у Польщі.

Шлях до чемпіонства проліг через чотири поєдинки.
Перший бій – із спортсменкою з Білорусії – Софія виграла з рахунком 6:1. Другий бій – із фінською суперницею – виграла із результатом 9:3, із чешкою – 8:1, а у фіналі – Софія перемогла із результатом 8:2.

Дівчина виступала в розділі “кадети”. Окрім золота, в арсеналі збірної області – срібна та бронзова нагороди.

Військові з Канади цілу осінь навчатимуть українських – у Кам’янці-Подільському. 

Канадські військові прибули в Яворів для спільних навчань із українськими. Солдати прибули двома групами – 25 та 31 серпня – переважно це військові зі штату Онтаріо. Вони проведуть кілька місяців на полігоні в Яворові.

Серед спеціалізованих тренувань – розмінування, навчання відбуватимуться в Кам’янці-Подільському.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.