ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Мери Хмельниччини вступилися за Славуту і Нетішин. Градоначальники направили звернення Президенту України, Голові Верховної Ради України, Прем’єр-Міністру України, Голові Центральної виборчої комісії з вимогою правового врегулювання оголошення початку виборчого процесу перших виборів депутатів Нетішинської та Славутської міських рад об’єднаних територіальних громад і Нетішинського, Славутського міських голів.

У зверненні частково звинувачується ЦВК у своїх діях: “ЦВК, протизаконно ігноруючи розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації та рішення Хмельницької обласної ради, привласнила собі непритаманну функцію – надавати висновок щодо правомірності об’єднання громад.

Вважаємо, що своїми діями ЦВК порушує конституційні гарантії місцевого самоврядування, нехтуючи волевиявленням громад, які добросовісно реалізували своє право на добровільне об’єднання в єдину громаду”.

У громадських місцях Хмельниччини встановили 134 кнопки термінового виклику міліції. «Тривожні» кнопки встановили в місцях великого скупчення людей. Завдяки ним громадяни мають можливість у разі потенційної небезпеки швидко викликати міліцію.

Знайти цю «тривожну» кнопку можна за спеціальним вказівником — наклейкою жовтого кольору з написом «Терміновий виклик міліції». На стікерах також вказано номери телефонів Всеукраїнської інформаційної лінії Держслужби охорони. При необхідності за цими телефонами можна отримати консультацію щодо будь-яких питань, пов’язаних із охороною об’єктів.

Укренерго в форматі Оперативного штабу планує швидку добудову на Хмельницьку АЕС. Першочерговими є завершення будівництва та введення в експлуатацію лінійної та станційної частин обладнання для видачі потужностей Рівненської та Хмельницької АЕС в мережі відповідних класів напруги центрального регіону ОЕС України.

“Введення в експлуатацію зазначених об’єктів забезпечить додатковий виробіток потужності на АЕС західного регіону та передачу її в дефіцитні центральний та північний енерговузли”, – підсумував Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.