У Хмельницькому зустріли 39 демобілізованих кіборгів

Сьогодні у Хмельницькому урочисто зустріли 39 бійців 90 окремого аеромобільного батальйону, які були демобілізовані і повернулись додому. Хлопці проходили службу в зоні АТО, а саме в Донецькому аеропорту, що став одним з символів війни на сході України.

golovna

Із 54 осіб, які були всередині терміналу Донецького аеропорту, вижило лише 13 чоловік. Троє з них сьогодні повернулись додому. Вони виходили з ДАПу в числі останніх.

IMG_8866

IMG_8864

IMG_8879

Також солдати подякували подолянам, які впродовж всього року підтримували їх та забезпечували харчами та всім необхідним.

“Хочемо привітати всіх наших спонсорів, які були з нами і підтримували нас з перших днів. Десь про нас і держава забула, а вони не забували: кормили, купали, допомагали привезти поранених, загиблих”, – зазначив один з бійців.

Небайдужим подолянам, які допомагали 90 окремому аеромобільному батальйону, вручили підписані прапори з подяками та пам’ятними написами.

Так, відзначили “Приватну Друкарню”, представників підприємства “Домашній Хліб”,  ПАТ “Хмельницькпиво”, Михайла Корольчука, ВіталіяКольчука, Віктора Кулика, Віктора Стасюка, який відправляв хлопцям питну воду “Збручанську” та Броніславу Бондар, котра передавала хлопцям свіжі яйця.

Всі фото Афіни Черкезової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ну все, барани, тепер дякуйте Богові, що залишилися живі (хоча впевнений що Бога-Христа ви ніколи і не знали), і думайте якого чорта ви туди поперлись. Часу у вас буде достатньо подумати, жидам-олігархам за яких ви свою кров проливали ви тепер нах. не потрібні. Роботи толкової днем з вогнем. Короче залишається тільки думати. А щоб вміти думати треба мати чим. А у барана нема чим думати. Короче слава Україні!-позор баранам!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.