Після жеребкування ЦВК взялася добирати “спеціалістів” часів Януковича

Центрвиборчком продовжує змінювати членів виборчих комісій на місцевих виборах-2015.

Як зазначається у поставнові №273 від 11 вересня, у Кам’янець-Подільській міській виборчій комісії відбулася ротація. Народна Партія відмовилася від послуг Артюша Гаспаряна і знайшла заміну в особі Тетяни Остафійчук.

Нагадаємо, що персона Остафійчук раніше відзначалася скандальністю. На парламетських виборах вона очолила окружну виборчу комісію №193 від фракції Партії регіонів. Політичні опоненти закидали їй перешкоджання у виборчих перегонах.

На дострокових виборах до Верховної Ради у 2014 році Тетяна Остафійчук видавала себе за журналіста, намагаючись впливати на ведення засідань місцевої виборчої комісії.

Крім цього, за інформацією “ОПОРИ”,  директор кам’янець-подільської ЗОШ № 6 Тетяна Остафійчук потрапила до «чорного списку», оприлюдненого громадськими активістами Євромайдану, яку підозрювали у фальсифікації попередніх виборів, прихильниця режиму ПР, організатор людей для участі в «антимайдані».

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. • Франшиза — объект договора франчайзинга, комплекс благ, состоящий из прав пользования брендом и бизнес-моделью франчайзера, а также иных благ, необходимых для создания и ведения бизнеса. В качестве франшизы могут выступать методы ведения бизнеса, товарный знак, технология со взаимными обязательствами и льготами между передающей (франчайзер) и получающей (франчайзи) сторонами, предоставляемые за плату и оформленные в соответствии с законом об охране интеллектуальной собственности. (Википедия)
    Якщо припустити, що вибори це якась із форм бізнесу, а партійний бренд – то щось на кшалт товарного знаку/інтелектуальної власності, то цікаво було б знати скільки вартувало комуністці Дзяворук С. місце члена комісії в Хмельницькій міській виборчій комісії від БПП, або члену партії регіонів Кострубській Н.М. місце голови комісії в Хмельницькій обласній комісії також від БПП?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.