Симчишин і Чернилевський виходять до другого туру мерських виборів у Хмельницькому – попередні дані

За попередньою інформацією зі штабів кандидатів на посаду міського голови Хмельницького, свободівець Олександр Симчишин і самовисуванець та в.о мера Костянтин Чернилевський виходять до другого туру.

Без-имени-1

За даними, які отримав “Незалежний громадський портал”, Симчишин перемагає у мікрорайонах Озерна, Виставка, Гречани; Чернилевський тримає лідерство у мікрорайонах Ракове і Дубове. Приблизна різниця голосів між цими кандидатами становить 1,5% або до 500 голосів.

Третє місце на мерських виборах одержує кандидат від БПП “Солідарність” Сергій Мандзій. Його відрив від Симчишина майже 10%, від Чернилевського – приблизно 5 тисяч голосів.

Четверта сходинка дісталася висуванцю “Батьківщини” Олегу Лукашуку.

У міському штабі ВО “Свобода” привели приклад голосування на двох міських дільницях. Зокрема, на дільниці №681563 (1345 виборців) за Симчишина проголосувало 25,8% виборців, Чернилевського – 19,7%, Самолюка (ВО “Самопоміч”) – 14,7%, Мандзія – 14,6%.

На дільниці №681511 (2345 виборців) Симчишин одержав 27,2% підтримки, Чернилевський – 22,6%, Лукашук – 17,1%, Мандзій – 13,8%, Самолюк – 10%.

Така картина склалася після опрацювання 50-70% протоколів.

На 4:50 Штаб Чернилевського: за паралельним підрахунком 100% протоколів, які везуться з ДВК до міської виборчої комісії, перше місце отримує Олександр Симчишин, за якого проголосувало 21126 хмельничан. Друге місце посів Костянтин Чернилевський – 20765 голосів. Третє місце у Сергія Мандзія – 13989 голосів, четверте – в Олега Лукашука з результатом 12749 голосів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 92

 1. Після ніякого Мельника, що, крім власного бізнесу, нічого не робив, добрим мером може здатися навіть чернилевський. Та чи не краще для різноманітності хоч раз обрати порядну людину?

  • та відкиньте вже ваші ілюзії стосовно Свободи. Чи память вкоротило? Тоді нагадаю. Після Революції Гідності, коли був переросподіл посад на верхніх щаблях влади, свободівці отримали посаду генерального прокурора (!) і міністра збройних сил. Багатьох ригів той генпрокурор посадив? !!!!! Про міністра ЗСУ-свободівця і наслідки проведених ним військових операцій взагалі мовчу. Але це вищі щаблі. Візьмемо область. Головою облради став свободівець Гончар. За кілька місяців головою ОДА – той самий Симчишин. Багато вони зробили, накерували? Ну хіба що свого Лівщишина поставили начальником облдержкомзему у сіма наслідками. Єдиний, кого “прогнали” свободівці, то це той бідолага Прус, якого в вікно викинули щою Сімчишен сів в його крісло. Ну і сів. Ви відчули різницю? Зробив він люстрацію? Інвесторів в область залучив? та ніхєра він не зробив. І не зробить, бо умішка малувато. Оте буде і в міській та обласній раді тепер. Зайдуть туди всілякі бурлики з ПТУ, які писати не вміють. Думаєте в радах свободівці з герегівцями воювати будуть?) і не мрійти. Вони будуть додавлювати вчорашних побратимів по майдану шоб конкурентів не було. А з герегівцями договоряться.

   • Чим мені запам*ятався Семчишин на посаді – в.о. губернатора.?Так це інтерв*ю в якому він(Семчишин) на всі питання кореспондента про заходи економічного розвитку області , відповідав,що чекає від держави СУБВЕНЦІЙ.

    • а ну дай-но посилання на інтерв’ю, або номер газети скажи.

    • Економічні питання в Симчишина довго на столі лежали…. Економіка та інвестиції – це не його….

   • В області Симчишин і Гончар зробили більше, ніж за багато часу до них. Тут ти сильно промахнувся. І автобуси, і МРТ і котли, і бюджет хороший. І бізнес не душили, вимагань не було.

   • Це точно.

   • Анонімний ти з ними не сперечайся нехай виберають свободу, ми побачимо що вони заспівають потім, вони не розуміють що свобода це гірше ніж комуністи і взагалі я особисто не знайомий з Симчишиним, але знаю з достовірних джерел, що людина не грамотна, говорити говорить а керувати ним будуть з києва, так що Хмельничанни не очікуйте покращення, дай Бог щоб я помилявся.

    • Тобто достовірні джерела перевіряли Симчишина на грамотність? Диктант, тест Айзенка? Кумедні агітатори.

  • “Порядна людина” це Ви про кого???

 2. От хто вже договорився з герегівцями, то це Чернилевський. То ж одне кодло. Красти і дурити українців їм на роду написано.

 3. Все просто. чернилевський і всі, хто його підтримує, це вчорашній день. Симчишин – це завтра!

 4. Я поняла одно. Люди стали умнее. Раз за Мандзия и Лукашука не отдали голоса.
  Но тут в комментариях вообще не понятно почему люди отдали голоса за Семчишина и Чернилевского.
  Вот объясните например, почему чернилевский это одно котлов с Герегой или почему семчишин это будущее?

  • Все просто. Логіка і математика і ніякої політики.
   В тих округах де виграли герегівці, підтримка Чернілевського найбільша.
   Герегівці агітували за Чернілевського, бо вони хочуть мати свого мера.

 5. якщо порівнювати цих двох, то однозначно Симчишин!

 6. Мер має мати на кого опертися в міські раді. Так?
  Симчишин має фракцію 11 депутатів, буде коаліція з Батьківщиною і Самопоміччю. 25-26 депутатів.
  На кого опереться Чернилевський? Партії, які він вів Народний контроль з директорами шкіл, Громадянська позиція пролетіли над радою з мінімальним відсотком. З Батьківщиною він пересварився. Єдина його опора – це герегівці – 5 депутатів.

 7. Чернилевський умнічка!!!! я за Вас! знаю обох ще до їхн посад. обидва хороші люди, але молодшим легше маніпулювати, а партія занадто радикальна. страшно. а Чернилевський авторитетніший і позапартійний – оце справжній вибір народу, а не партії

 8. Я теж умнічка, але ж не пруся в мери. А маніпулювати молодшим не можна: “Свобода” – єдина українська партія, якої бояться і проти якої воюють всі злодюги і зрадники.

  • їх бояться бо вони частенько пальнуті на всю голову, як мавпи з гранатами, не знаєш шо утнуть. Чернилевський більше користі місту приннесе!!!!!!!!!!

 9. Якби між цими двома вибирали бандити з Донбасу, то проголосували б за Чернилевського. Однозначно!

 10. хтось писав, що чернилевський роздав зелені зони. А думаєте, це все, що він уже встиг продати?

  • відкрию вам великий секрет – їх ще задовго до Ченилевського давним-давно продали

 11. Чернылевский наш парень – чего вы от него хотите? Ну, не будет он мером, подумаеш. Он и на базаре сможет продавать что кому надо.

 12. кажете, чернилевський пересварився з батьківщиною? ХА!!!. та зараз і Льова і герегівці вже біля нього. А сварка між ними – то цирк для гоїв

 13. ми вже бачили Семчишена який курував по телефону щоб стукали Пруса під столом щоб написав заяву і Гончар не хуже одне кодло виписував на інтернат носки по 80 грн

 14. послушайте вы, который самырай, шо вы этим гоям доказываете? они все равно чернылевского не полюбят, хоть он и лыбится им до ушей.

 15. Тим, хто проти свободи!
  Головне, що зробила “свобода”, це зберегла нам нашу Україну. Власною кров’ю.Не тимошенки, яценюки і, тим більше, не гереги. А ви, котрі ховалися по кущах, тепер повилазили на світло і дзявкаєте на них?

 16. залізна спадковість влади у хмельницькому. Бухал передав кермо своєму дружкові чекману. Чекман виховав собі на зміну Мельника. Мельник поступився владою на передвиборний час Чернилевському.
  За цей час хмельницький обігнав камянець, бо тут усі дбали про свій бізнес, а не про місто. Чекман був гіршим від бухала, мельник був блідою тінню Чекмана. А чого можна чекати від Чернилевського… І хто наступний нас обжене? Деражня? Віньківці?

 17. тільки за Симчишина. це майбутнє міста.

 18. Перестаньте писати про господарника Чернилевського. Це бредятина сивої кобили. Я не знаю який господарник Симчишин, але Чернилевський показав як він керує і господарює своїм магазином. Там павуки як коні. Костя буде ручним мером в руках Герег.
  Господарник в місті це Нестерук і він реально робить роботу. Чернилевський – слабкий.

 19. Вже очевидно, що боти Чернілевського заладили: в Симчишина нема досвіду, Симчишин історик.
  Люди не виглядайте тупими, дуже вас прошу. Бо ваш освітній рівень я повязую з вашим кандидатом і мені стає просто страшно.
  Почитайте біографії відомих і видатних історичних діячів, які змінили свої країни Гавела, Рейгана, Кеннеді.
  Подивіться на їхню освіту і порівняйте з нашими господарниками, які завели країну в руїну.
  Симчишин має ще більший досвід ніж Чернилевський. Він, нагадаю, 5 місяців керував цілою областю, а це в 5 разів більше, чим місто Хмельницький. І керував дуже гарно.

 20. дивлячись на фото обох кандидатiв—iнтуiтивно вибираю Симчишина

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.