В обласній виборчій комісії “відсікли” партію “Конкретних справ” В обласній виборчій комісії “відсікли” партію “Конкретних справ”

В Хмельницькій обласній виборчій комісії відмовили у реєстрації партії “Конкретних справ”. Як повідомила НГП голова обласної виборчої комісії Наталія Кострубська,… Далі »

Комунальники Чернилевського прикупили катка, фрезу і асфальтопереробну установку за 7 млн. грн Комунальники Чернилевського прикупили катка, фрезу і асфальтопереробну установку за 7 млн. грн

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького 28 вересня уклало три угоди з Підприємством зі стопроцентним іноземним капіталом “Віртген… Далі »

Сабію оголосили підозру за подіями 31 серпня під ВР Сабію оголосили підозру за подіями 31 серпня під ВР

Голові Київської обласної організації “Свобода” і екс-нардепу від Хмельниччини Ігорю Сабію вручили повідомлення про підозру та повістку на допит. Про… Далі »

У Кам’янці-Подільському комісія допустила до виборів 12 партій та 4 кандидатів на міського голову У Кам’янці-Подільському комісія допустила до виборів 12 партій та 4 кандидатів на міського голову

Кам’янець-Подільська міська виборча комісія завершила процес реєстрації кандидатів в депутати від політичних сил та претендентів на посаду міського голови. За… Далі »

Виборчі війни двох Коліщаків Виборчі війни двох Коліщаків

Наближення будь-яких виборів в Україні — передовсім пошук креативних технологій, які у підсумку забезпечать: а) подолання відсоткового бар’єру для партії… Далі »

Спортсмени Хмельниччини отримали від 25 до 250 тисяч гривень стипендії в День міста Спортсмени Хмельниччини отримали від 25 до 250 тисяч гривень стипендії в День міста

Святкування 584-го дня народження нашого прекрасного міста Хмельницький розпочалось одразу по-завершенні робочого тижня, у п’ятницю ввечері площа біля кінотеатру Шевченка… Далі »

Хмельницька область одержала менше 10% від запланованих коштів з держфонду регіонального розвитку Хмельницька область одержала менше 10% від запланованих коштів з держфонду регіонального розвитку

На кінець вересня Хмельницька область одержала менше 10% від запланованих коштів з державного фонду регіонального розвитку. Про це в інтерв’ю “Незалежному… Далі »

На Хмельниччині після перших виборів деякі об’єднані тергромади можуть не отримати обіцяних префенцій На Хмельниччині після перших виборів деякі об’єднані тергромади можуть не отримати обіцяних префенцій

На Хмельниччині після перших виборів, які відбудуться 25 жовтня, деякі об’єднані територіальні громади можуть не отримати обіцяних префенцій. Про це… Далі »

В Кам’янці-Подільському вслід за “Батьківщиною” “Свободу” не пустили на вибори В Кам’янці-Подільському вслід за “Батьківщиною” “Свободу” не пустили на вибори

1 жовтня ввечері на засіданні Кам’янець-Подільської міської виборчої комісії вирішено повністю не реєструвати список Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Член МВК Олег… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Індекс публічності хмельницької влади: гірше, ніж торік. У Хмельницькому оприлюднили результати дослідження прозорості, відкритості та підзвітності муніципальних іституцій в їхній взаємодії… Далі »