Костянтин Чернилевський: “Я пишаюся тим, що мене не вели за ручку” Костянтин Чернилевський: “Я пишаюся тим, що мене не вели за ручку”

Секретаря Хмельницької міської ради Костянтина Чернилевського ще до старту мерських перегонів списали з рахунків. Ніхто з “сіяних лідерів” всерйоз не… Далі »

Кам’янець-Подільська МВК під час перерахунку почала бракувати бюлетені Кам’янець-Подільська МВК під час перерахунку почала бракувати бюлетені

Сьогодні Кам’янець-Подільська міська виборча комісія продовжила процес перерахунку голосів на шести проблемних дільницях. Якщо вчора уточнення та перерахунок двох дільниць… Далі »

На одному з округів Кам’янець-Подільського району вибори визнали такими, що не відбулися – Опора На одному з округів Кам’янець-Подільського району вибори визнали такими, що не відбулися – Опора

Бюлетені з виборів депутатів Довжоцької сільської ради, що на Кам’янеччині, визнали недійсними. Про це повідомляє сайт ГМ “Опора” Ще 24… Далі »

У Чемеровецької ТВК не прийняли протокол У Чемеровецької ТВК не прийняли протокол

На сьогоднішньому засіданні члени Хмельницької обласної виборчої комісії не прийняли протокол у Чемеровецької ТВК. Конверт з протоколом має бути надійно запакований, проштампований… Далі »

Юрій Луценко: Коаліції на місцях – спільна позиція у Верховній Раді Юрій Луценко: Коаліції на місцях – спільна позиція у Верховній Раді

Вибори місцевих депутатів стали останнім етапом перезавантаження влади після Майдану. Попередні результати засвідчили, що: 1. БПП «Солідарність» зайняла перше місце… Далі »

Славутський міськвиконком не зумів розіграти 27 млн. грн на реконструкцію під’їзних шляхів до місцевого парку Славутський міськвиконком не зумів розіграти 27 млн. грн на реконструкцію під’їзних шляхів до місцевого парку

Славутський міськвиконком відмінив торги на реконструкцію під’їзних шляхів до індустріального (промислового) парку «Славута». Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”…. Далі »

Сабію продовжили домашній арешт до 31 грудня Сабію продовжили домашній арешт до 31 грудня

Печерський райсуд Києва 27 жовтня продовжив домашній арешт “свободівцю” Ігорю Сабію до 31 грудня. Про це він написав у “Фейсбуці”…. Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Виборчі порушення, якими відзначилась Хмельниччина. Вибори на Хмельниччині пройшли без сенсацій і провокацій. “Опора” підбила підсумки виборів в Україні, зокрема… Далі »