Михайло Сімашкевич знову мер Кам’янця-Подільського – офіційні дані Михайло Сімашкевич знову мер Кам’янця-Подільського – офіційні дані

Кам’янець-Подільська міська виборча комісія сьогодні на вечірньому засідання нарешті підбила перші підсумки виборчої кампанії в місті. Вчора до пізнього вечора… Далі »

Опора: на Хмельниччині процес підрахунку голосів і встановлення результатів голосування проходять в штатному режимі Опора: на Хмельниччині процес підрахунку голосів і встановлення результатів голосування проходять в штатному режимі

Загалом процес підрахунку голосів і встановлення результатів голосування проходять в штатному режимі. Проблеми стосуються наявності технічних помилок при заповнення протоколів… Далі »

Олександр Симчишин: “Сьогодні ведемо консультації щодо сталої більшості у Хмельницькій міськраді” Олександр Симчишин: “Сьогодні ведемо консультації щодо сталої більшості у Хмельницькій міськраді”

Представники ВО “Свобода” завдяки місцевим виборам більшими силами повертаються в активне політичне життя органів місцевого самоврядування. Так, у Хмельницьку міську… Далі »

Проект з реконструкції спортивного комплексу “Поділля” переміг у конкурсі інвестиційних програм Проект з реконструкції спортивного комплексу “Поділля” переміг у конкурсі інвестиційних програм

У Хмельницькому триває реалізація інвестиційного проекту “Реконструкція легкоатлетичного ядра на спортивному комплексі “Поділля” ДЮСШ №1 на вул. Проскурівській, 81 в… Далі »

Хмельницька ТВК оголосила другий тур мерських виборів Хмельницька ТВК оголосила другий тур мерських виборів

Хмельницька міська виборча комісія призначила повторне голосування з виборів Хмельницького міського голови на 15 листопада 2015 року. Про це зазначено… Далі »

Головою Волочиської міської громади обрали діючого мера Черниченка Головою Волочиської міської громади обрали діючого мера Черниченка

Головою Волочиської міської громади обрали самовисуванця Костянтина Черниченка. Такі дані з’явилися на сайті ЦВК. Черниченко набрав 77,7% (10828 голосів). Його… Далі »

Мером Красилова став юрист з ‘”Оболоні” Мером Красилова став юрист з ‘”Оболоні”

Мером Красилова виборці обрали висуванця БПП “Солідарність” Анатолія Жовтана. Результати голосування оприлюднені на сайті ЦВК. За пана Жовтана проголосувало 1740… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Деражнянського “кіборга” Олександра Михайлюка звільнили з полону бойовиків ДНР. 29 жовтня, відбувся обмін полоненими між терористами “ДНР/ЛНР” і Києвом на мосту… Далі »