Опора: на Хмельниччині процес підрахунку голосів і встановлення результатів голосування проходять в штатному режимі

Загалом процес підрахунку голосів і встановлення результатів голосування проходять в штатному режимі. Проблеми стосуються наявності технічних помилок при заповнення протоколів дільничними та територіальними виборчими комісіями.

Про це повідомляє сайт ГМ “Опора”.

Прийнято протоколи до Хмельницької обласної ради по 17 округам  з 84. Повністю здали протоколи 5 ТВК з 26. Частина ще не довезла обласні протоколи на обласну ТВК. Основна проблема, що районні і міські ТВК привозять протоколи, в яких не здійснили округлення четвертого знаку після коми. Це слугує підставою для відправлення протоколів на уточнення. Також були поодинокі випадки не прийняття документів від ТВК із-за неналежного пакування документів.

Міська ТВК обласного центру прийняла всі протоколи від ДВК. Підсумки голосування з виборів до обласної ради в межах свого ТВО ще не встановила, з причини того, що виясняють які дільниці відносяться до яких округів обласної ради.

Як повідомили в міській ТВК вони звернулись до обласної, щоб та надала таку інформацію, в обласній повідомили, що вся інформація є на сайті ЦВК. Зараз міська комісія опрацьовує ці дані. Планують сьогодні завершити і на засіданні на 18:00 все затвердити.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.