Лист Героя Революції і Героя війни із в’язниці. Лист Героя Революції і Героя війни із в’язниці.

Цей лист із в’язниці написав учасник Податкових майданів, ініціатор низки спортивних та історичних акцій, акції на захист прав студентів, один… Далі »

Як Ксенжук “тролить” Герегу Як Ксенжук “тролить” Герегу

Партія “Народний фронт” вустами свого лідера і Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка заявила, що бере тайм-аут на нинішні місцеві вибори і… Далі »

З Днем Вчителя! З Днем Вчителя!

Не в п’ятницю, четвер чи в інший день тижня, а саме сьогодні – День вчителя. Вітаю усіх колег, тих хто… Далі »

У росіян остаточно відібрали право добудовувати енергоблоки Хмельницької АЕС У росіян остаточно відібрали право добудовувати енергоблоки Хмельницької АЕС

Президент Петро Порошенко підписав закони, згідно з якими Україна припиняє співпрацю з Росією щодо добудови Хмельницької АЕС. Відповідне повідомлення розміщено… Далі »

Герега привітав освітян з професійним святом Герега привітав освітян з професійним святом

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ,  ДОРОГІ ДРУЗІ – ТВОРЦІ ДОБРОГО, РОЗУМНОГО, ВІЧНОГО! Коли я думаю про високе покликання вчителя, завжди згадую слова великого… Далі »

Управління юстиції визнало свою помилку, надавши неправдиві відомомсті про кандидата в мери Посітка Управління юстиції визнало свою помилку, надавши неправдиві відомомсті про кандидата в мери Посітка

2 жовтня на адресу ТВК надійшов лист від Кам’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції у якому повідомляється, що у «Відомостях щодо зареєстрованих у… Далі »

За крісло мера Старокостянтинова борються дружина екс-нардепа і колишній помічник Ядухи За крісло мера Старокостянтинова борються дружина екс-нардепа і колишній помічник Ядухи

За крісло міського голови Старокостянтинова змагаються 9 кандидатів. Про це повідомляє сайт ЦВК. На четвертий термін мерства претендує діючий керманич… Далі »