Як Ксенжук “тролить” Герегу

Партія “Народний фронт” вустами свого лідера і Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка заявила, що бере тайм-аут на нинішні місцеві вибори і не висуватиме кандидатів в органи місцевого самоврядування. Відговоркою стало начебто проведення реформ в Україні, а звідси — не цікавість відволікатися на містечкові вибори.

Якщо ж бути чесними до кінця, то “фронтовики” через деяких соратників таки торують дорогу до місцевих рад. Щоправда, для самореалізації обрали досить дивний політичний “дах” — партію “Конкретних справ”.

За даними Єдиного державного реєстру, політичну партію “Конкретних справ” очолив такий собі Максим Железняк. Той же реєстр подає, що політична сила зареєстрована 3 серпня 2015 року. Якщо копнути глибше, то пана Железняка, навряд чи можна назвати самостійним гравцем. Офіційне його місце роботи прописане у Верховній Раді, де він рахується помічником-консультантом нардепа від “Народного фронту” Дмитра Стеценка.

konkretni

Тінь “Народного фронту” у маловідомому політичному проекті ще більш яскраво прослідковується у Хмельницькій області. Адже тут на місцевих виборах висунулася співзвучна партія “За конкретні справи”, яка належить нардепу-мільйонеру Олександру Герезі.

za-konkretni

“Законкретники” масштабно націлилися у ради всіх рівнів області: вони “засіяли” зовнішньою рекламою чи не кожен вільний клаптик, починаючи з райцентрів (до прикладу, у смт Білогір’я на центральних рекламних щитах висять винятково герегівські гасла) і закінчуючи Хмельницьким; накрили нечуваною благодійністю і “халявою”…

IMG_9681

За цих умов потягатися з “важковаговиком” Герегою для партії “Конкретних справ” — всеодно, що голими руками приборкати скаженого звіра. Однак її мета більше схожа на “тролінг”.

Виявляється, що партія “Конкретних справ” висунула 9 із 85 можливих кандидатів до Хмельницької обласної ради. Четверо із них є помічниками-консультантами народного депутата від “Народного фронту” Олександра Ксенжука, який очолює обласний осередок партії НФ. Двоє з цих кандидатів у депутати є помічниками Ксенжука на зарплаті державного бюджету.

11

21

pomichnyky

Натомість весь “тролінг” “зарубала” обласна виборча комісія, яка вважає, що “подана копія рішення керівника партії “Конкретних справ” про участь місцевої організації у відповідних виборах не була нотаріально завірена та не мала підпису керівника”. Таким чином “конкретних” кандидатів поки що залишили за бортом виборчого процесу. Хоча останні обіцяють рішення ТВК оскаржити в суді.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Гидко сприймається такий “тролінг”. “Народний фронт” вже показав свою здатність працювати – рейтинги партії говорять самі за себе. Діям Ксенжука люди також дадуть гідну оцінку. Вважаю, що політичного майбутнього він уже не має.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.