Хмельницька ОВК знайшла ще один “грішок” екс-голови – одноосібне коригування меж виборчих округів Хмельницька ОВК знайшла ще один “грішок” екс-голови – одноосібне коригування меж виборчих округів

Хмельницька обласна виборча комісія вимушена визнати межі виборчих округів, які одноосібно змінила колишня голова виборчої комісії Наталія Кострубська. Таке рішення… Далі »

На Хмельниччині за січень-вересень кількість кримінальних правопорушень зросла на 17,3% На Хмельниччині за січень-вересень кількість кримінальних правопорушень зросла на 17,3%

За повідомленням прокуратури області, протягом січня-вересня 2015р. обліковано 10185 кримінальних правопорушень (на 17,3% більше, ніж у січні–вересні 2014р.). Про це… Далі »

У Хмельницькій області завершено сівбу озимих У Хмельницькій області завершено сівбу озимих

На 21 жовтня у Хмельницькій області аграрії завершили сів озимих під урожай 2016 року. Як повідомив НГП заступник голови Хмельницької… Далі »

У Хмельницькому пошкодили білборди кандидата від “Батьківщини” У Хмельницькому пошкодили білборди кандидата від “Батьківщини”

Передвиборча кампанія впевнено крокує до завершення. Проте, саме за декілька днів до виборів розпочався справжнісінький ажіотаж. Аби помститися своїм конкурентам,… Далі »

Відбулося підписання Меморандуму по ОСББ Відбулося підписання Меморандуму по ОСББ

17 жовтня з ініціативи кандидата на посаду міського голови Сергія Мандзія відбулося підписання «Меморандуму про співпрацю та взаємодію у сфері… Далі »

За 9 місяців обсяги будівництва на Хмельниччині впали на 0,2% За 9 місяців обсяги будівництва на Хмельниччині впали на 0,2%

За 9 місяців обсяги будівництва на Хмельниччині впали на 0,2% – до 807,9 млн. грн порівняно з аналогічним періодом минулого року…. Далі »

На Хмельниччині влада розраховує зафіксувати цукор на рівні 15 грн/кг. На хмельницькому ринку він вже 16 грн На Хмельниччині влада розраховує зафіксувати цукор на рівні 15 грн/кг. На хмельницькому ринку він вже 16 грн

На Хмельниччині влада розраховує зафіксувати цукор нового урожаю на рівні 15 грн/кг. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив заступник голови… Далі »

Дмитро Трепалюк: «Альтернативи ОСББ на сьогодні не має» Дмитро Трепалюк: «Альтернативи ОСББ на сьогодні не має»

Біографічна довідка Народився 15.11.1983 р. у Хмельницькому. Закінчив Хмельницький національний університет, спеціальність “Міжнародні економічні відносини та перекладач ­референт”. З вересня… Далі »

У центрі Хмельницького понад 10 років не можуть ввести збудовану багатоповерхівку. Хмельницький суд знову відмовив У центрі Хмельницького понад 10 років не можуть ввести збудовану багатоповерхівку. Хмельницький суд знову відмовив

Хмельницький окружний адміністративний суд відмовив у задоволені заяви ТОВ “Октант-центр” (Хмельницький) про здійснення судового контролю за виконанням постанови Вінницького апеляційного… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Суд поновив на посаді головного рятувальника Хмельниччини. 16 жовтня адміністративний позов полковника Бориса Болібруха Хмельницький окружний адміністративний суд повністю задовільнив…. Далі »