Відбулося підписання Меморандуму по ОСББ

17 жовтня з ініціативи кандидата на посаду міського голови Сергія Мандзія відбулося підписання «Меморандуму про співпрацю та взаємодію у сфері сприяння, створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків» між ним та головою ГО Хмельницької асоціації ОСББ Юрієм Хмельницьким.

Головна мета співпраці сторін – створення сучасного якісного Ресурсного центру підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. До його складу увійдуть хмельницькі голови ОСББ, які мають найкращі результати роботи. Центр надаватиме інформаційно-роз’яснювальні послуги та практичну допомогу громадянам міста, які побажали утворити ОСББ та самостійно вести господарчо-фінансову діяльність свого будинку. Документ передбачає фінансування роботи Ресурсного центру з міського бюджету. Для Хмельницького це досить актуальне питання, оскільки в місті зареєстровано 250 ОСББ, які функціонують самостійно без підтримки міської влади. Наявність Ресурсного центру дозволила б налагодити якісний зв’язок між представниками влади, комунальними підприємствами та представниками ОСББ.

Сергій Мандзій з власного досвіду знає, які переваги має ОСББ. Він переконаний, що: «Ресурсний центр підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – це перспектива мати хороший дорадчий орган міському голові для вирішення поточних проблем та стратегічних завдань житлово-комунального господарства міста».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.