Відкритий лист рухівця і громадських діячів на підтримку Лукашука Відкритий лист рухівця і громадських діячів на підтримку Лукашука

Вельмишановні хмельничани! Йдуть вибори. В кожного з нас є свої мрії, надії, амбіції, а в окремих випадках, байдужість викликана багаторічними… Далі »

Фінінспектори виявили втрат на суму 580,0 тис. грн у відділі освіти, молоді та спорту Красилівської РДА Фінінспектори виявили втрат на суму 580,0 тис. грн у відділі освіти, молоді та спорту Красилівської РДА

Фахівці структурного підрозділу Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області – Красилівської об’єднаної держфінінспекції – провели ревізію відділу освіти, молоді та… Далі »

За 9 місяців на Хмельниччині створено 958 підприємств, ліквідовано – 385 За 9 місяців на Хмельниччині створено 958 підприємств, ліквідовано – 385

За січень–вересень 2015р. взято на облік в Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України взято 958 підприємств та організацій Хмельницької області…. Далі »

Відкритий, але не чесний лист Мельника Сергія Івановича Відкритий, але не чесний лист Мельника Сергія Івановича

Як на мене, то мені зрозуміло що змусило Сергія Мельника написати такого відкритого, але не щирого листа до Хмельничан. Думаю… Далі »

У Ярмолинцях учасники АТО мітингували проти т.в.о. голови РДА У Ярмолинцях учасники АТО мітингували проти т.в.о. голови РДА

У Ярмолинцях 15 жовтня десятки учасників АТО та небайдужих ярмолинчан зібрались на мирну акцію. Висловили невловоленя очевидними порушенями у передвибоий… Далі »

У центрі Хмельницького пройде АгроПаті У центрі Хмельницького пройде АгроПаті

17 жовтня відбудеться колоритний ярмарок із масою різнопланових містечок на Майдані Незалежності Хмельницького. У програмі – продукти подільських аграріїв, органічні… Далі »

У 2012 році комунальники облради продали майно за заниженою утричі ціною У 2012 році комунальники облради продали майно за заниженою утричі ціною

За позовом прокуратури Хмельницької області апеляційного судом визнано незаконним та скасовано рішення Хмельницької обласної ради від 2012 року про приватизацію… Далі »

Чергове соцопитування не змінило трійку лідерів на посаду мера Хмельницького Чергове соцопитування не змінило трійку лідерів на посаду мера Хмельницького

За два тижні до виборів Київською агенцією «Guildhall» було проведено соціологічне опитування хмельничан щодо їхніх політичних симпатій. В ньому взяли… Далі »

ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Міністр юстиції хоче перенести хмельницьке СІЗО за межі міста. Реформа фінансуватиметься виключно за кошти інвесторів. Спочатку будівлю, у якій знаходиться СІЗО… Далі »